Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus mk2-n mit kell...

Ford Focus mk2-n mit kell megnézni vásárlás előtt?

Figyelt kérdés

2006 évjárat, 1.6 benzin az erősebbik ti-vct motorral. sprot kivitel gyári spoilerek meg egy emyhe ültetés, de képre tetszik, ha mi den stimmel akkor el is joznál mert messziről megyek megnézni (kereskedés amúgy).

Rozsdára kell figyelni azt tudom, ezen kívül?

(kicsit off: érezhető erőbeli különbség van egy 1.3 swift után? sokkal több a lóerő, de viszont ezzel együtt a kiló is)



2018. aug. 28. 18:26
 1/5 A kérdező kommentje:
elnézést a hibákért, siettem
2018. aug. 28. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:

Érezhetőbben erősebb lesz mint a Suzuki, de azért csodát sem kell várni. :D

A belsejét figyeld meg alaposan, illetve hogy az első ajtók színe kicsit külömbözik-e az autó színétől. Csak 1 halvány árnyalatra gondolok.

2018. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
különbözik**
2018. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rozsdát mindenhol kell keresni szinte, motortér, ajtók, annak illesztéseinél, sárvédő ívek, nyilván a motorba nem lát bele a szerelő sem, egyenletes járása legyen, hidegen érdemes nézni.

A komolyabb dolgok utána jönnek amikor viszed megnézetni feltételezem, olajcsere kell neki, futóművet, lengéscsillapítókat is érdemes átvizsgálni.

2018. aug. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

megvétel után vezérlés, olaj+szűrők cseréje alap.

És igen, elüt a színe a bal ajtónak (3 ajtós) de még mielőtt rákérdeztem a telefonban már mondta a kereskedő hogy az volt újrafényezve, e.sz. törve nem.

2018. aug. 28. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!