Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meglehet nézni autót jogsi...

Meglehet nézni autót jogsi nélkül?

Figyelt kérdés
Van egy autó amit kinéztem magamnak, de még nincs jogsim csak a kresz tanfolyamra járok. eléggé laikus vagok a dologban. Olyan kérdésem van hogy, meglehet nézni egy autót egy használt autókereskedésnél? Csak beleülni vagy akár beindítani. Én inkább az utasterére lennék kíváncsi mert neten néztem képeket de az más.
2018. aug. 29. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
en sok autot neztem mar meg, de soha senki nem kerte a jogositvanyomat
2018. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az autó vásárlásnak nem feltétele a jogosítvány.

Más kérdés, hogy jogosítvány nélkül van-e értelme autót vásárolni, amit használni nem tudsz, de költségei vannak.

Még csak a KRESZ tanfolyamra jársz, jogosítványod valószínűleg csak jövőre lesz.

Mi a különleges abban az autóban?

Fölösleges kiadásokkal jár, ha idő előtt veszel autót.

2018. aug. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy kereskedő elkérte a jogsimat, de csak mikor utcára vittem. Legelőször a kezembe adta a kulcsot úgy, hogy nem nézett meg semmit, persze csak az udvaron történt mindez.
2018. aug. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nme akarom megvenni csak megnézni szeretném.
2018. aug. 29. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Megnézheted, csak nem vezetheted közúton.


"Nme akarom megvenni csak megnézni szeretném."

Ezt viszont ne tudják meg, mert nem lesznek túl szívélyesek, ha rájönnek, hogy csak az idejüket rabolod.

2018. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, de ez a dolguk majd megveszem amikor akarom lehet pl holnap vagy jövőhéten. Semmi közük hozzá. Bemegyek egy műszaki boltba ott is érdeklődök vagy vásárolok.
2018. aug. 29. 23:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, de pl ha veszel egy kávéfőzőt, azzal sem főzől magadnak a boltban egy latte machiatot, meg mindenféle kávét, amit tud a gép, érted.
2018. aug. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!