Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi ideig tart egy autószer...

Mennyi ideig tart egy autószerelő műhelyben a szerelőnek kicserélni a nyelestengely csapágyat a Suzuki Swiftben?

Figyelt kérdés

Autóm egy 2006-s évjáratú 1.3cm3 Suzuki Swift GC.

A szerelőműhelyben van az autóm már több mint egy hete.

Hány nap alatt lehetséges a nyelestengely csapágy cseréje?



2018. aug. 29. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:

A szerelőknél elég sok autó vár a javításra, alap, hogy a tulaj megkérdezi, mikor lesz kész az autó, és akkor lehet mihez mérni, ha csúszás van.

Normálisabb szerelőknél, a működő képes autók javítását ütemeztetni is lehet, megmondja melyik nap vidd oda, és aznap megcsinálja.

2018. aug. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pár órás munka. Miért nem egyeztettél a szerelővel előre?
2018. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Meg lett beszélve a javítással kapcsolatos dolog, csak éppen ezt felejtettem el megkérdezni.
2018. aug. 30. 14:52
 4/6 A kérdező kommentje:

A műhelyben sok az autó. Már lassan egy hete ígérte, de még nem kezdte el javítani.

Amúgy hárman vannak a szakemberek.

2018. aug. 30. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy dologra rájöttem: ha valaki nem mondja a szerelőnek, hogy sürgős, akkor az ő autója lesz mindig az, amit hátrébb tesznek a sorban.

Szóval akkor is azt kell mondani, hogy sürgős, ha valójában nem az.:-)

2018. aug. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rossz helyre vitted.

Olyan helyre vittem, ahol az udvaron nem láttam egy javításra váró autót sem (vagy talán egy éppen volt...)

Mindenki időpontra jön. Igaz, két hetes a várólistája.

A Suzuki váltó-típushiba megvárható történet volt. Reggel 8-ra odavittem, délben vihettem volna, ha nem kérek toronycsapágy- és lengéscsillapító cserét is. A féltengely cserét nem számolom időben (az is volt), a futóműnél úgyis mindent bontani kell a váltó kiemeléséhez. Így csak délutánra lett kész.

2018. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!