Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megvalósítható?

Szerintetek megvalósítható?

Figyelt kérdés

Itt az ősz, hullanak a falevelek. Tudományos kutatásokat végzek itt a nyári szünetben, aminek sajnos már csak pár nap és vége.

Nagyon sokat olvastam az elmúlt időkben a fizikáról és a Cerni Hadronütköztetőről.

Arra gondoltam, részt szeretnék venni a tudományos kutatásokban, de sajnos oda nagyon nehéz bekerülni és ugye végzettség is szükséges.

Namost én egy elég jó műszaki érzékkel rendelkező szakember vagyok, így arragondoltam, h az az ötletem támadt, h építek egyet én magam.

A probléma, h nincs műszaki leírásom róla, h mi kell hozzá.

Van jó sok elektromos cucc a fészerben, nyomáskapcsolók, hőmérő szenzorok, útváltó szelepek, Festo, Bosch, Rexroth, hajtáskártyák, Plc, proporcionális szelepek, hidraulika agregát, stb.

Azt hallottam, elég sok áramot is fogyasztanak ezek a hadronütköztetők, a villanyórám nem biztos h bírná, erre is van megoldásom, amit még ki kell dolgozzak, de maradjunk annyiban előljáróban, h vagy szélkerék lesz, vagy vmi diesel generátor.

Szerintetek megvalósítható a tervem, v inkább jobban járok, h veszek egyet használtan?

Amúgy a pénz nem akadály, csak ne kerüljön nagyon sokba.



2018. aug. 30. 17:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, a kategória talán inkább a tudományok kellett vna h legyen.
2018. aug. 30. 17:29
 2/4 anonim válasza:
Nem is tudomány hanem humor?
2018. aug. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg a CERN leselejtezi a saját gyorsítóját. Így jobban jársz mert készen fogod megkapni. Addig is apránként vásárolgasd fel a környéken a telkeket és áss rajtuk egy megfelelően nagy sugarú kört amiben elhelyezed. Komoly logisztikai probléma lesz a szelvények ideszállítása de addig meg tudod szerverni azt is. Csak lazán! Az idő neked dolgozik.
2018. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hadronütköztető nem megvalósítható a sufniban. Egy szélkerék igen, a 10 éves keresztlányom is csinált egyet az iskolában. Jó munkát!
2018. aug. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!