Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E36 325TDS menet közben...

BMW E36 325TDS menet közben megállt és azóta nem indul. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Működik az üzemanyag szivattyú, szűrő most lett benne cserélve, és egyszer csak menetközben leállt a motor és azota az sehogysem akar beindulni. Esetleg egy relé vagy biztosíték gond lenne? Vagy esetleg valami letilt? probáltam már az akksiről a sarut levenni meg vissza de semmi változás... válaszokat előre is köszönöm!

2018. szept. 1. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
ÉS hogy állt meg? csak úgy szimplán vagy csattogott kicsit?
2018. szept. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem dadogva meg nem csattogva...semmi hangja nemvolt...csak leállt
2018. szept. 1. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez pedig olyan, mintha nem kapna naftát a motor. Nálam csinált egyszer egy ilyet, de azóta sem jöttünk rá mi okozta ezt, mert ahogy jött, úgy el is múlt ez a hiba. A szaki szerint az immobilizer tiltott le mindent egy időre. De lehet még elektronika, esetleg gyújtás. Ha Peugeot lenne, akkor azt mondanám, hogy szimulál, mert azok csinálják ezt a tetszhalál állapotot, de BMW esetében én az üzemanyag szivattyút, vagy az immobilizert nézném meg, mert lehet, hogy az utóbbi tilt ok nélkül. Esetleg lehet, hogy az új szűrőt rosszul rakták be, azt az bohóckodik.
2018. szept. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ utánna nézek! ja és még annyi lenne hogy ha ráadom a gyujtást és leveszem akkor valami a műszerfalba halkan zúg egy jo darabig...vártam vele kb 1-2 percet akkor se halkult el
2018. szept. 1. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!