Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Központizár index villogtatás...

Központizár index villogtatás hogyan?

Figyelt kérdés

Sikerült beszerelnem az autómba a 4 motort,és bekötni a vezérlőre, így lett centrál záras, szereztem egy 433mhz- relés taníthatós jel vevőt, amivel össze párosítottam egy 433mhz jeladóval szóval nyit-zár gombal és kulcsal is...

Csak nincs vissza jelzés

Megtaláltam a jel vevőn a viszajelzéshez szükséges kábeleket amit egy led-en kipróbáltam és gomb nyomásra villog is de én index-re szeretném kötni,

Hova kell kötni hol vannak az index kábelei?

Opel Astra F 1996



2018. szept. 1. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanithatosat ?? Ebay mi ? Hagyd nyitva a kocsit ha ezt betetted felesleges bezarni.
2018. szept. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem mire célzol, de csak az én távirányitommal van párosítva,

Egyébként jobban örülnék ha a kérdésemre kapnék választ.

2018. szept. 1. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!A legegyszerűbb módszer az ha kiszeded a középkonzolbol a Tid kijelzőt és akkor hozzáférsz rendesen a vészvillogóhoz menő vezetékekhez.Ott meg kell keresni hogy melyik szál megy az izzók felé(világos kék vagy zöld,de erre nem esküszöm meg!)Ha meg van,arra kell rákötni a vezérlő szálat és akkor villogni fog mind a 4 index.Annyi van,hogy közbe kell iktatni egy egyenirányító diódát(1 vagy 3 Amperos megteszi!Ez azért kell hogy amikor csak simán indexelsz ne juthasson visszaáram a vezérlő fele,mert azt nem szereti!Remélem érthetően fogalmaztam és tudtam segiteni! Sok sikert!
2018. szept. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!