Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki vitara vagy Nissan...

Suzuki vitara vagy Nissan Juke automata váltós autót vennétek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A Nissan szégyen, ahogy kinéz. Inkább Vitara.
2018. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
És az új Nisssanok utastere állítólag igen fapados. Én szintén a Vitarát választanám.
2018. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
74%

Én inkább suzukit a felsoroltak közül, mert én úgy vettem észre, hogy minél több extra van benne, annál több minden tud elromlani.

(persze nem minden esetben)

2018. szept. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kinézet utolsó szempont. Inkább hogy megbízható autó legyen.
2018. szept. 2. 11:47
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz a Vitara, de nagyon kezd tömegautó lenni. Én ezért nem választanám ezt. Igen, tudom, de hát a sok rendelkezésre álló bontott alkatrész majd... hogy őszinte legyek az eddigi autóimba bármit cserélni kellett megvettem az új gyári alkatrészt.

Kollégám is most vett kb egy hónapja egy új Vitarát. Jó autó. Engem az lepett meg, hogy kívül milyen csendes a motor. Először mikor az autó mellett álltam, azt hittem, hogy leállította a start-stop rendszer. De nem, járt a motor, csak az utcazajban szó szerint semmit nem lehetett belőle hallani. A beltér minőségétől, kidolgozottságától, ergonómiától nem vagyok elájulva. Itt tűnik fel igazán, hogy milyen kategóriába tartozik ez az autó.

A Nissant nem ismerem. Régebben a kinézete nekem is nagyon ellenszenves volt. Mostanra kezdem megszokni. Nemrég mikor láttam egyet az jutott róla eszembe, hogy tulajdonképpen nem is rossz. De a műszaki tartalmáról, megbízhatóságáról nincs infóm.

2018. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a Nissan az automata, akkor azt. A japánok gyártják a legjobb, legmegbízhatóbb aut. váltókat. Ha viszont a Vitara is automata, akkor azt vedd meg. Persze a legnagyobbat.

Nekem a legkisebb van automatában, tökéletes.

2018. szept. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Suzuki. Inkabb. Ez a nissan egy francia hulladek, komolyan a franciak alja markanak tartjak.

Meg a kia hazatajan neznek korbe hatha

2018. szept. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Vitara.
2018. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vitara, de csakis 1.6 benzin
2018. szept. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig a manuális váltót is hamar meg lehet tanulni, és azt abba a sebességbe teszem, amelyikbe éppen szeretném, nem amelyikbe a rendszer éppen gondolja. Mondjuk én szoktam vezetni takarékos üzemmódban is, meg nagyon csapatósban is.
2018. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!