Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak az autó benzin/dízel meg "chip"eltetésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Természetesen találtam már egy megbízhatónak mondható céget, de őszintén tartok kicsit a dologtól. Tényleg megoldható egy ilyen beavatkozás, anélkül hogy sérülne az autó motorja, és valóban kapunk egy 15-20 le pluszt?

2018. szept. 2. 18:16
 1/6 crudy ***** válasza:
igen tényleg és igen tényleg. A tüzelőanyag az mindegy, ha van turbo akkor működni fog a dolog. Megbízható helyre kell vinni ahol ismerik a a típust és profin megcsinálják.
2018. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

csak akkor érdemes chipelni, ha jó az autó minden téren. Ha ez teljesül akkor nem lesz vele probléma.

Nekem a chip után történt egy turbó takarítás is mert ott mondták kicsit néha megszorul... megcsináltattam azóta nagyon megy :)

101 le, 240 NM volt és 130 LE, 350 Nm lett.

2018. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak turbós motort érdemes, de ott nagyot dob az érzésnek :)És a fogyasztás meg csökken ha óvatosan tolod neki.
2018. szept. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 vagyok. Nekem nem változott a fogyasztásom. De nem is izgat mennyit eszik.
2018. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívó benzinnél ott éri meg ahol csak szoftveresen butított motorról van szó, pl ilyen a mazda skyactive 2.0 120lovas motorja ami koppra ugyan az mint a 165lovas csak elektronikában különbözik.
2018. szept. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hozzászólásokat. :)
2018. szept. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!