Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon semmi kultúrája...

Magyarországon semmi kultúrája nincs a közlekedésnek, erre már rájöttem, viszont miért kell egy tanuló sofőrt leckéztetni?

Figyelt kérdés

Amikor még vezetni tanultam az első! órám is már érdekes volt, és általánosságban ha nem is minden alkalommal, de néha találkoztam helyzetekkel, amelyeket főként az oktató jelenléte miatt nem volt lehetőségem kezelni a magam módján.

Jelenleg még fél éves sincs a jogsim, ezért nem akarok vérszemet kapni és önjelölt rendőrként megoldást találni erre, de valamilyen módon igyekszem ezeknek a mocskoknak a szarvát letörni(taknyos cigány kölyök félig lehúzott ablaknál vállból fogja a kormányt 2km-en belül számtalanszor előzgeti a többit, index minek is stb, vannak trógerek jócskán, akiktől elvenném a jogsit, és járjanak busszal)


Sajnos az embert rákényszerítik arra hogy viszonozza a szemétkedést, és erre csak az lehet megoldás ha tekintélyes autóba ül át az ember, érdekes módon egy fekete bmw-t audit, nem mer kerülgetni senki hanem szépen betartják mögötte a 40-50et.


Mivel 5-10 milliós autóra nincs pénzem, ezért szeretném letenni a motoros jogsit, és egy erősebb motorral jól megszívatni a tuskókat, hogy eszükbe jusson nem csak nekik van hatalmuk....


2018. szept. 2. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Abban igazad van, hogy jobb ha nem játszol önkéntes rendőrt.

Vezess dinamikusan és haladj a forgalom ritmusával, ennyi az egész.

Csak azért pedig szerintem ne vegyél motort hogy a közlekedés többi résztvevőjét leckéztesd. Annak nagyon de nagyon rossz vége lesz...

2018. szept. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztán meg letol mert "`lyogai vannak" és örökké tolólószékbe maradsz vagy törik első 5 csigolyád és akkor csak a fejed fordul. Nem kell leckéztetni senkit, maradj nyugodt. Én is ha butuskát látok aki szívózna megállok, iszok egy narancs levet és folytatom utam, nem szivatom magam. És használok kamerát, annélkül el sem indulok.
2018. szept. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

érdekes módon egy fekete bmw-t audit, nem mer kerülgetni senki hanem szépen betartják mögötte a 40-50et. Ezt cáfolnám...én is simán megelőzöm az ilyeneket (lakot területen kívül).

Motoros jogsit erős motor,hogy szívasd az ilyeneket.... nem őket szívatnád hanem az életeddel játszanál!!


Én nem foglalkozok az ilyenekkel....csak azt sajnálom,hogy nem az ilyenek hanem miattuk a szegény vétlenek sérülnek jobban/halnak meg.

2018. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

az 5-10milliós fekete BMW-t is ugyanúgy kerülgeti aki tud vezetni, na persze értelmes határokon belül (normál előzésre gondolok nem az idiótákra akik hullámoznak az úton mint a csendes óceán)


A motoros jogsiról nem akarlak lebeszélni motorozni csodálatos dolog DE! ha csak ez az egyetlen egy okod hogy vegyél egy motort kérlek szépen ne tedd mert ezzel többet ártasz mint használsz..

Először is ne süllyedj le a hülyék szintjére mert ha már ott vagy akkor nincs kiút az igazi hülyék úgyis győznek mert sok tapasztalatuk van.

Másodszor az amit vezetsz sokmindent meghatároz. Ha autót vezetsz és hullámzol az úton az autós közösségnek szerzel rossz hírnevet.Ha pedig egy motoron ülsz és visszapillantótükröket tördelsz azzal csak a többi motorossal cs.eszel ki mert rossz hírnevet szerzel nekik és biztos lehetsz benne hogy az autós akinek kárt tettél az autójában vagy csak szívóztál vele nem lesz kedves a következő motorossal akivel találkozik.


Úgyhogy ha van egy kis eszed, akkor nem teszed ezt.

Hidd el többet érsz el ha nem engeded hogy sz.ar alakot csináljon belőled ez a sz.ar világ.

2018. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szivatásban látod a megoldást, akkor te sem vagy különb náluk.
2018. szept. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyetèrtek az utolsóval, te sem vagy különb...
2018. szept. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha ne süllyedj le erre a szintre, E36 szánalom...


https://www.youtube.com/watch?v=3uj0obazbMQ


0:40-től


De egyébként meg meg mit lehet várni, sebességeget betartva haladok reggel, néhány idióta meg bemondatja a petőfi rádióban, hogy" hétvégi autósok vannak a forgalomban"

Ehhez már nem lehet mit hozzáfűzni!

2018. szept. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert hétvégi autósok mennek csak a megengedettel, eleven példa a kamionosok, ment előttem 40-es táblánál 40km/h-val lassú csiga, persze, hogy megelőzöm sokkal tapasztaltabb vagyok már csak úgy ránézésre is én 40-nél 60-al megyek ez alapján én egy istenverte tehetség vagyok, néha várom ,hogy megkeressenek a F1-től, hogy " gyere báttya itt a verde aztán csapass". Erre amúgy még reflektálva, megy múltkor a haverom Swifttel ( cartársam ) és hallgatja a rádiót ,hogy " azért lassú a forgalom a 6-os úton mert egy piros Swiftes fönntartja őket a x km- kőnél és, hogy a Swiftesek miért nem húzódnak le, az nem autó. ?????, MI? Mondta, EMBER 40-es tábla mert kaszálás van, Ő nem kockáztatja a közútkezelő munkások életét azzal ,hogy menjen 90-el.... szánalmas, és az éter ebben partner, mert beolvassa.
2018. szept. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgokat, de motorral azért ne leckéztess! Te fog megszívni... Motorral egyébként is sok dolgon felül lehet emelkedni (simán elmész lámpánál a köcsögök mellett) és már nem is fogsz akarni leckéztetni.
2018. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!