Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olyan 50 ccm motort keresek...

Pklaci4 kérdése:

Olyan 50 ccm motort keresek aminek még 50 ccm-hez képest is alacsony a fogyasztása és hosszú távon megbízható létezik ilyen? :D

Figyelt kérdés
lassan , de biztosan jövünk ki a motoros szezonból és jövőnyárra szeretnék egy jó motort így hát gondoltam elkezdek utána járni mire is lenne érdemes gyűjteni valami ötlet a robogókat leszámítva ? :D

#motor #no robogó #inkább enduró
2018. szept. 2. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden 4 ütemű 50-es robogó ilyen.

Ott különolajzás van, illetve szelepvezérlés,lánccal, és nem részvezérlés le/felömlőkkel.

Igazából, 6e km-emként egy olajcserét kér, de az cirka 3 perc és 4 ezer forint (évente).


A 4 ütemű előnye : valóságos 1.2-1.5 literes fogyasztás és sokkal megbízhatóbb, mint a kétütemű.

Sajna kevésbé pörög és kevésbé fürge, de városi közlekedésre teljesen hibátlan.

Mondjuk azt : szó szerint nyomatékosabb.

Röviden olyan 4 üteműt keresnék ami : 139qmb vagy 139qma motorkódos.

Ezek faktorális blokkok, röviden : tucat, de még is megbízható.

2018. szept. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Enduroból nincs ilyen.


#1 Itt egy cikk egy takarékos robogó, óvatos hajtásáról. Nem valós az a 1.2 -1,5 liter.


[link]

2018. szept. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello, én egy kymco agility 50 4t-t használok, 2,5-3 litert eszik, persze ki lehet hozni belőle kevesebbet is de minek?

Újonnan vettük, olajcserén kívül semmo gond se volt vele 10ezer kilometerig, most nemreg volt egy gyujtaselektronika csere es egy szij csere. Tiltas nincsen benne , 80at viszi ha van eleg hely felgyorsitani.

Egész jó hangja is van. Én ajánlom szaladgálósnak.

2018. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem 6 ezer inkabb 2
2018. szept. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. Nekem peugeot vclic-em volt.

6 literes tank papíron, hát. 5 liter kb ami bele is megy valóságban.

Ez-az 5 liter általában 340-380 kmhez volt elegendő.

Olyan 330 körül éri az utolsó csíkot el, és még egy huszas a piros. Igaz, én általában nem háztól házig 20 méterenként használtam.

2018. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!