Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hova tunik a hutoviz a kocsibol?

Hova tunik a hutoviz a kocsibol?

Figyelt kérdés
1 honapja belenyomtam 1 litert, de tegnap megint üres a tartály, néztem nem csopog, nem szivarog sehol, megis hova tunik?!
2018. szept. 3. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
bent van a motorban az olajjal együtt!
2018. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy kifelé folyik de el is párolog.
2018. szept. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Amit az első írt! és a lehetséges hibák motorblokk, hengerfej tömítés elöregedése, repedt hengerfej.
2018. szept. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

Sehol?

Pl megnézted a fagydugókat a tűzfal felőli oldalon?

Ugye hogy nem.

Aknából nézesd meg valami sasszemű szerelővel, és legalább 20 percig nézegesse.

Én is így találtam vagy 5 helyről vízfolyást.

Illetve nézd meg, nem-e habos a nívópálca, illetve nem nyomja ki a kiegyenlítőből a vizet forró motornál.

2018. szept. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3. Amit a kettes írt az is lehet.

Érted, lehet több minden is.

2018. szept. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 4-es golfom. A vízcsőcsonk (termosztátház) egyik csöve el volt törve ahogy rámegy a gumicső. Qvára nem látszott vízfolyás, meg ránézésre semmi,de mégis fogyott a víz. Menet közbe fogyogatott a víz belőle. Nem kell mindjárt a legrosszabra gondolni. Idő mindent átnézni, de sajna ez ilyen. Ezért is sajnálom az autószerelőket, mert sokszor több idö megtalálni a hibát, mint megszerelni.
2018. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elfolyhat az utastébe is mert oda is bemegy a hűtővíz a fűtőradiátorhoz. Ilyenkor vagy a radiátor vagy a csapja ereszt. A gázpedál mögött a középbox mellett nem nedves a kárpit?

Ha ilyenkor nyáron-ősz elején is jön fehéres füst a kipufogóból akkor biztos hogy az égéstérbe szivárog be.

2018. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ellopják az alsónadrág-gnómok.
2018. szept. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!