Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen erősebb autót érdemes...

Milyen erősebb autót érdemes OT-s rendszámra felkészítve és befektetésre vinni Magyarországon kb.5-8 millió Forintért?

Figyelt kérdés
OT, oltimer, befektetés, nagyon köbcentiméter, "erős", millió, Magyarország

#Magyarország #millió #befektetés #oldtimer #nagy köbcentiméter #"erős"
2018. szept. 3. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Semmit
2018. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Ennyiért szinte semmit.
2018. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Ne hallgass a sok "amatőrre" :D


W126-os mercit megéri, csak kérdés mikor tudod eladni....

Azért ezek zabálnak rendesen és az üzemanyag nem 100 forint sajna.


Ha azt mondanád, hogy nem kell erős autó akkor 123-as merci 2 ajtósban is elég jó befektetés lehet.

2018. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

BMW-k is nagyon kapósak, a 8-as BMW nemsokára OT jogosult lesz például, és az áruk repül az ég felé. Vagy a legendás 6-os BMW, még rettentő rossz állapotban is vagyonokat ér. Egy E30-as 325i BMW, ami már most is elképesztő ritka, szintén egyre többet ér, rossz is belegondolni, hogy egy ilyet összetörtem saját hibámból, és még csak nem is sajnáltam nagyon, mert akkor éppen annyit ért, mint most egy rossz E36.

Fura, hogy csak BMW-ket írok, de ezeknek van nagy áruk, mert hát a BMW az oldtimerek között is menő :D De a Mercedesek között is van egy-két tuti tipp.

Amúgy meg nagyon kell érts az autókhoz, hogy valóban nyerni tudj. Ha te most veszel egy kiváló autót, azt nem lehet csak úgy ni 15 évre "szekrénybe tenni", hanem állandóan pátyolgatni, dédelgetni kell, sok-sok pénzzel, mert másképp egyből leromlik az állapota, ezáltal az értéke is.

2018. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

na a 4-es írt bár BMW tippet, én nem értek a BMW-keh csak a mercikhez, csak azok érdekelnek :)


De tuti a BMW-ben is vannak jó választások...


Az biztos, hogy befektetésnek új vagy tizenéves autó nem jó, azok csak bukni fognak az értékéből rendesen!


Meg igen! Ha megveszel mondjuk 1-2 darab öreg autót azt el is kell tenni egy jó helyre illetve foglalkozni vele...

Ha nincs patent állapotban akkor rendbe tenni!

Apró dolgok de a belteret szépen kitisztítani, a belső világítást rendbe tenni, műszerfal világítást stb stb...

2018. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Apám OT-s 560 SEL Mercije mellé akarok venni egyet, mert most itthoni - hosszú - szabadságomra kívételesen megendte azt használni.


A BMW-k jó tippnek tűnnek.

2018. szept. 3. 21:58
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja! Fontos, csak balkormányos és leginkább német autók érdekelnek.


Az 560 SEL-t apám már OT-s állapotban vedte. Igaz jóval drágábban, de mert most van Bene valós 78 ezer kilóméter. Valami német öreg hercegnő utolsó autót volt.


p.s.: Apám autója végig vezettem szervízkönyves. Mondjuk apám repülőgép pilóta.

2018. szept. 3. 23:38
 8/10 anonim ***** válasza:
A 850-essel két évet várj, mert első gyártási évest még az akkori autókból sem érdemes venni! - már ha az mellett döntesz.
2018. szept. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vedd meg az én g astramat 4,5 millaért odaadom
2018. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
BMW 850 CSi, ennyiből már lehet csemegézni.
2018. szept. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!