Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is ciki egy...

Szerintetek is ciki egy Citroen C4? Ha igen, akkor mégis mitől?

Figyelt kérdés
A nyáron megazereztem a jogsit. Anyukám lecserélte az autóját, én pedig megkaptam az övét, ami egy Citroen C4, amúgy 2005-ös. Nagyon örülök neki, szabadnak érzem magam és nagyon jó érzés hogy van saját autóm amivel szabadon járhatok. Tegnap és ma is kocsival mentem suliba, de az osztálytársaimtól folyamatosan kapom a csesztetést hogy ilyen szar nekik ingyen sem kéne meg így fos francia úgy fos francia. Mégis mitől olyan ciki hogy folyamatosan ezt kelljen hallgatnom? Ha eladom és veszek egy 20 éves Swiftet azzal elégedettek lennének? (nem akarom mert mégiscsak ajándékba kaptam és nagyon hálás vagyok érte)

2018. szept. 4. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szaaaaard le nagyívben.
2018. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki. Egy 17-18 évesnek már az is elég nagy luxus, hogy van saját kocsija.

Ne foglalkozz az idióta osztálytársaid véleményével.

2018. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekik jobb van?
2018. szept. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Amelyik a legjobban fikázza az egy Swifttel jár, egynek Seat Leon, egynek Lexus, de ők gazdagok, többségüknek nincs saját autója, csak véleménye hogy milyen nem kéne neki.
2018. szept. 4. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem alapvetően egy autó sem ciki, ha te egyébként örömödet leled benne. Most rákerestem, hogy konkrétan melyik Citroenről van szó, szerintem ez egyébként a Citroenek közül egy egész normálisan kinéző autó, vannak azért ennél sokkal rosszabbak is. Nagy általánosságban egyébként sokan nem szeretik a francia autókat (különösebben én sem), mondván hogy nem túl megbízhatóak, de itt szerintem inkább az irigység beszél az osztálytársaidból.
2018. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Irigység!! Tojni rájuk!

Én is sokat hallgattam mindenkitől a jahj szar francia... egy ds3 van nekem és a szerelő se szedte meg magát ,pedig még turbós is (nagyon karba van tartva, elég finnyás mert olcsó benzint (adalék nélkül)nem bírja,dobálja a hibákat,így prémiumot kap, nem tesszük tönkre )

2018. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igyekszem tojni rájuk. Azért remélem hamarosan megunják, nincs kedvem év végéig naponta ezt hallgatni (utolsó évem).
2018. szept. 4. 22:40
 8/9 Mopat ***** válasza:

Kérd meg őket, mutassák meg a saját kocsijaikat, mert szeretnél valami normális autót venni a "francia fos" helyett és jó lenne kipróbálni. Na, ekkor el fognak csendesedni...A felének nincs is autója...Lesznek páran, akik hónapokig próbálnak hitegetni, hogy hozom Bömöst, csak az a Bömös a szomszédé vagy a bratyóé, aki agyonverés terhe mellett sem engedi meg az öcsinek a beleülést. Lesz egy-két húszéves Suzuki, pár úgynevezett "prémium márka" ami valaha harminc évvel ezelőtt talán Audi vagy Merci lehetett, de németben már a kurd segédmunkás se akar belefingani, ezért idehozták elrohadni...(Az ilyeneket úgy lehet felismerni, hogy tőled lejmolnak egy ezrest vagy kétezrest benzinre)

Pár nagy arcról kiderül, hogy sikeresen "francia vagy olasz fosban" ül. Ha az nem a fateré...Szerencsés esetben láthatsz egy-két szép oldtimer Ladát, young timer Mercit vagy Bömit is, esetleg igazi BMW-t, Audit, VW-t. És nagyon rendes emberre vall, ha azt mondja, oké, ülj is be, megyünk egy kört, ez ilyen...

Ugyanis, kérdező, a magyar autópark átlag életkora 14 év fölötti, és az autók negyede fiatalabb csak, mint tíz éves! A gépjárműpark fele Suzuki, Opel, Ford, VW, Renault típus. Szóval teljesen átlagos korú, viszont az átlagnál ritkább(egyedibb) kocsiban ülsz!

Ha nem jársz valami elit suliba, ahol a szülői értekezleten a Lexusok és Mercik egyhangúságát csak egypár Bugatti, Tesla és Hummer töri meg, akkor kb. erre számíts.

2018. szept. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jó az a c4. Abszolult nem ciki.
2018. szept. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!