Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ilyen típusú gumit használt...

Ilyen típusú gumit használt már valaki? tapasztalatok?

Figyelt kérdés

BARUM 195/65 R15 POLARIS 5 91T

Érdekes mert egyik helyen

fogyasztás C

Tapadás C

Más helyen meg a fogyasztás F

Akkor hogy is van ez ?

Hany oldal annyi verzió



2018. szept. 5. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én nem sokat adok ezekre a betűkre, inkább csak a véleményeket olvasom el.

Nekem még Barum Polaris 3 van csak, 175/65 R14 méretben, de keményen hajtva, 2 szezon van benne, és kapott hideget-meleget szó szerint. Nagyon jól tapad hóban is, nyálkás úton is, esőben is. Egyetlen hibája van, amit másoktól is hallottam: picit gyorsabban kopik, ezt az enyémen is észrevettem. Fogyasztás sem nagyobb a nyárigumihoz képest.

2018. szept. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó ár-érték arányú gumi, nekem is a polaris3 volt, most cserélem és én is az 5re 205/55r16 méretben. Jól dolgozott télen, nem éreztem rosszabbnak a ContiWinter-nél.
2018. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én használtam ilyent tavaly céges Megane 4-en, a sajátomon Golf Continental 830p van és égés föld a különbség közte!

Ugyan azon körülmények és útszakaszon a Megane 70 nél keresztbe ment, míg a Golf IV 90-95 -nél még meg sem csúszott. Én nem ajánlom, de egy kikeményedett prémium gumihoz képest valószínűleg sokkal jobb.

2018. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy vagyok vele, hogy minél drágább annál jobb a gumi. Ezt tapasztalatból mondom. 40ezer/db alatt nem is veszek gumit.
2018. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azárt az árat nem ártana mérethez viszonyítani, mert a 195/65 R15-nek már irreálisan magas a 40000+/db. A prémium kategória ennél 17000-25000 között mozog. A tavalyi ADAC győztes is 24000 alatt megvan darabonként!
2018. szept. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!