Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatok, Škoda Superb...

Logout99 kérdése:

Tapasztalatok, Škoda Superb 2009 2. 0 PD TDI? Ilyet szeretnék venni, találtam egy jól karbantartott, gondos gazdától származó darabot.260ezer km-t futott?

Figyelt kérdés
Valakinek van erről az autóról tapasztalata?

2018. aug. 20. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Dízelt nem biztos hogy megvennék ennyi km-rel. Itt szoktak előjönni a zsebbenyúlós nyűgök.
2018. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
15%

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__92..


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__94..


Stb stb stb


Kicsit unalmas már hogy tavasz óta autot keresel......mindoig éppen talasz is valamit.....amiről mindig irsz is ki valami kerdest.....minden esetre elég érdekes egy izlesed lehet hogy reggel még bmw meg mazda 6 utan erdeklodtel már meg talaltal egy superb-et........

2018. aug. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
#2-nél a pont, a kérdező csak unatkozik.
2018. aug. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy céges autóm, nem vagyok muszáj autót venni, csak km korlátozásom van,nem használhatom annyit, amennyit akarom. Szeretnék mostmár sajátot, és keresek már tavaly óta, nem tavasz óta. Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, nem rátok, kedves 2., 3. válaszoló. Ha én 20szor írok ki valamit, akkor annyiszor. Ne fáradj ilyen válaszokkal, főleg ne zaklasd fel magad az én unalmas jelenlétem miatt. Ha nem tudsz rá válaszolni, lapozz tovább. Köszi
2018. aug. 20. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Azonnal vedd meg
2018. aug. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
9 éves autó, dízel, és évi 20 ezret se ment vele. Értelme volt dízelt venni, vagy tekerve van, vagy a rakat korom a motor és a végét járja.
2018. aug. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

260e km van benne 9éves és évi 20ezret se ment???Épp ideje hogy visszahúzzatok a suliba!:)

Ha nem muszáj a pd akkor crtdi-t vegyél!A km futása nem sok,én az előző kocsimat 4évesen majdnem 200ezerrel adtam el és olyan volt mint az új!

2018. aug. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!