Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó vétel lenne egy simson star?

Jó vétel lenne egy simson star?

Figyelt kérdés
Igazság az, hogy egy simson s51 est szerettem volna venni, de nemnagyon van olyan árban mint amilyenben szeretnék, egyelőre csak egy star-ra van pénzem... megéri vennem egy start?vagy gyűjtsek,és később vegyek egy 51 est?mik az előnyök a star-nál?
2010. jún. 22. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
A Star szerintem jobb az s 51 nél. ---> Mert túrbóhűtéses:) nem melegszik túl annyira. Vedd meg ha jó allapotba van. Hátrányai: 3 sebbeség , időtmúlt forma :)
2010. jún. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, a mai fiataloknál a forma nem elhanyagolható :)

Én még várnék egy kicsit, gyűjtögetnék, és megvennék egy S51-et, mert ha megunod a gyári formáját, kevés pénzből bármilyen motort faraghatsz belőle.

2010. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem baj neked a formáka akkor hajrá.

Mert bizony az S51 ha fel van tuningolva akkor bizony dadogásig tud hevülni a 42 °C hőségriadóban dugóban araszolgatva.. Persze csak ha szar a tuning..

A Starban a turbűhűtés a jó, annak örök a blokkja.

Mérlegelned kell.

Az S51 jobban megy (5-10 km/H) de a Star megbízhatóbb.

2010. jún. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
xD az tény hogy a star turbó hűtéses de ha van egy igazán jó s51-ed akkor az soha nem melegszik föl nekem már 5 éve van simsonom és még egyszer sem volt hogy meg kellett állni hogy hűtsem és még a 42 fokba is tudtam motorozni szóval ha jó a géped és nem nyúzod halálra akkor nem fog túl melegedni és a star (nekünk is van meg van egy s51 enduronk is)azért ja az akkor is csak egy star és én a helyedbe gyűjtenénk sztem jobb vásár lenne és az s51 leseket azért több féle képen lehet tuningolni és nem kerül sokba
2010. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vedd meg,a hátrány a 3 gangos válto,de a hajtás fogaskerekekkel tudsz egy kicsit variálni.Alkatrész ugyan ugy van hozzá mint az 51.-hez.És szépe meg is lehet csinálni.Blokk oldalakat ki polirozni,valami koser fényezés és cool a verda.
2010. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!