Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen márkájú autót nézegetné...

Milyen márkájú autót nézegetnétek, ha csak ötszázezer forintotok lenne a vételárra? Suzuki kizárva.

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 23:46
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én kizárva márkájú kocsit vennék.
2018. szept. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En barmilyet, olyan ami tetszik
2018. szept. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én vagy Opel G Astra vagy Nissan Primera P11 közül választanék. Ha elég a kisebb autó is, akkor Opel Corsa 1.2 16v vagy Ford Fiesta 1.25 16v
2018. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zoltan tanyi válasza:
Mercedes e osztaly
2018. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem kell a megbízható Suzuki, akkor vegyél 500 ezerért egy szakadt BMW-t, vagy Audit.

Nekem is BMW-m van, félreértés ne essék, de nem tudom mi ez a Suzuki utálat. Ennyi pénzből ez egy tök megbízható autó. De ha ennyire nem, akkor nézegess Opelt.

2018. szept. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak egy kis koccból is haláleset lesz.
2018. szept. 8. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Suzuki és Suzuki között is van különbség. A régi Swift valóban egy fostalicska. Esetleg egy sedan az utolsó évjáratból 16V motorral amit elfogadnék. De ezt is csak akkor, ha legalább dupla légzsák és Abs van benne. Az Ignis viszont a maga 93 lóerejevel, elég jól megy és nem rossz vezetni. Talán 500 - ból ki is jönne. De sajnos a Suzukiról mindenkinek a régi Swift jut eszébe, ezért nem sok presztízse van. Pedig jó autókat is gyárt.
2018. szept. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csak a jobb autóiért annyit elkérnek, mint egy rendes kocsiért. Tudom hogy az új Vitara jó gép. Csak négymillió felett van az ára.
2018. szept. 9. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!