Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csajok, milyen a szervó...

Csajok, milyen a szervó nélküli autót vezetni?

Figyelt kérdés

Olcsó kis kocsit vennék első autónak, pl suzukit, de nagyon sokban nincs szervó.

Hallottam hogy nehezebb kormányozni, de mennyire?


55 kilós csaj vagyok, elbírnék vele? :)



2018. szept. 6. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem csaj vagyok, de nincs szervó a kocsimban. Kicsit nehezebb kormányozni, de csak ha lassan mész. Álló helyzetben meg baromi nehéz. Ebből következik, hogy közlekedni nem nehéz vele, ellenben parkolni halál.

Egyébként keress valakit akinek hasonló autója van és próbáld ki.

2018. szept. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit jelent nálad az olcsó autó?

400-500ezerért már szervósak közül válogathatsz, a régi, szervó nélküli Swiftek persze még olcsóbbak lehetnek, de ha teheted, szervósat vegyél, ahogy már írták, főleg a parkolásoknál van jelentősége, de azért menet közben sem hátrány a szervó.

2018. szept. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Remek kérdés, nem tudom melyik csaj de akár pasi fog neked rá brilliáns választ adni. SUzukival nem lesz (nagy) gondod. A szervo előtti világban is vezettek autót nők.
2018. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha teheted, inkább szervost vegyél, nagyon szívás


nagyfater golfját vezettem, menet közben semmi gond


de parkolni szűk helyre egy rémálom volt

2018. szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Álló helyzetbe is szinte 1 ujjal tudom forgatni a kormányt az autómba. A víz 6szor levert nagyszüleim zsigulijába ahol a gond ott kezdődött,hogy bakker a kamionokba nincs ekkora kormány...de a kis parkolóba jól megizmosodtam :) Ahhoz képest viszont már anyum szervó nélküli peugeot 206-ja egy álom volt (de anyum is azt fújta állandóan,hogy soha többet szervo nélküli)
2018. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem csaj vagyok, de tudom, hogy utálni fogod, főleg ha már legalább egyszer vezettél szervós autót.

Ha mondjuk falun, vagy kisvárosban laksz, akkor nem is akkora gond, mert menet közben észre sem veszed, hogy nem szervós. Viszont a baj a városokban jön elő, mikor fél óra után megtalálod az egyetlen szűk parkolóhelyet, ahova csak 5 mozdulatból férsz be, és sietni kellene, mert feltartod a forgalmat. Na olyankor még egy férfinak is siralom a dolog. Akármilyen kicsi autó, álló helyzetben bizony nehéz tekerni a kormányt szervó nélkül. És ne mondjátok, hogy álló helyzetben nem szabad forgatni a kormányt, mert néha muszáj. A másik pedig, hogy a szervótlan autóknak az áttétele is sokkal nagyobb, azaz koppanástól koppanásig sokkal többet kell tekerni. Tehát ha teljesen balra akarsz fordulni, akkor nem csak másfelet kell fordítani a kormányon, hanem akár 2,5-öt is, már ilyen autót is vezettem. Ami nagyon sok.

2018. szept. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Majatom ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ha teheted, próbáld ki egy ismerősödét, akinek olyan van. Amúgy sokat számít az autó állapota is, nem csak a típusa, nekem 1.3-as swiftem van szervó nélkül. Múltkor vezettem egy ugyan olyan kiadású, 1-es motorú swiftet, aminek ugye könnyebb a motorja, nincs akkora súly az első kerekeken, és mégis nehezebb volt tekerni a kormányt.
2018. szept. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a szervótlan kadettünknek 3.5-et fordult a kormánya kopptól koppig:)

azzal simán parkoltak tenyerezve.

a suzukival nem lesz gond, könnyű kocsi.

évente 2x álló helyzetben aszfalton majd 2 kézzel tekered a kormányt, oszt kész. de simán lehet vele parkolni.

2018. szept. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53 kilòs lány vagyok, szervòs kocsim volt eddig, de az lerobbant, és gyorsan kellett hoznom egy másikat, mert autó nélkül nem tudok dolgozni. Ebben nincs szervò. Parkolni kb nem is tudok vele, mindenki néz rám, meg dudálnak ezerrel. Mondjuk két napja van nálam. Menetközben nem érzek nagy különbséget, de még a kanyar is furcsább vele. Szerintem be fogom vinni a verdát oda, ahol tanulok/autòszerelőnek tanulok estin/, és betesszük a szervòt az oktatò segítségével, mert ez így jó nagy szívás. Ilyet még úgysem csináltunk az osztállyal.
2023. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!