Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek sikerulthet a...

Szerintetek sikerulthet a forgalmi vizsgam harmadjara?

Figyelt kérdés

Harmadik alkalom lesz..

elsonel bevallalom hogy tenylegesen az en hibamon buktam meg, bar mar ott is a szemembe hazudott a vb parszor..! Nem huzodtam bal szelre elegge egyiranyu utcaba kanyarodasnal! Nagy szerencsemre 1 hetre ra mehettem ujra! Szinten nem sikerult. 10 perc utan vege lett. Megpedig azert mert atmentem egy sargan, holott ha megallok akkor mar a felfestett vonal utan tudtam volna csak megallni es ezert szinten meghuznak! A vb itt azt hazudta hogy o mar latta hogy piros volt.. mindenesetre nem alltam le veszekedni vele, felesleges! 17-en megyek legkozelebb, nem vettem potorakat mert az oktatom mondta hogy szerinte jol vezetek nagyon csak ezekre figyelnem kellene a vizsgan. Meg az elso vb is azt mondta hogy jol kezelem es iranyitom az autot es hogy nincs baj a vezetesemmel...! Kicsit felek hogy megint megbukok es sosem lesz jogsim.. teljesen el vagyok mar e miatt keseredve mert nagyon szeretnek mar vezetni! Egyebkent egyik baratom is harmadjara ment at, es neki annyi volt a szerencseje hogy mivel mar a harmadik vizsgaja volt elnezobbek voltak vele.. szerintetek nekem ez hogy alakulhat? Egyebkent szentendren vizsgazom



2018. szept. 8. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre szokták azt mondani, hogy beleestél a kötelezően megbuktatandó tanulók csoportjába. Kell nekik a bevétel, néha olyan légből kapott indokokat tudnak mondani, hogy csak nevet rajta az ember. Menj neki a vizsgának, mintha csak egy átlagos óra lenne, és mutasd meg a vb-nek, hogy egyedül is képes vagy vezetni. Sok sikert!
2018. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ugyanannyi esélyed van megbukni, mint átmenni. Ha odafigyelsz, akkor nem lesz mibe belekötni, tehát át fogsz menni. Ha nem vagy eléggé odafigyelő, akkor meg simán te magad érheted el a bukást, vagy a v. biztos jóindulatán múlik, hogy átenged-e.

Nekem másodikra sikerült annak idején. Igazából egy másik vizsgázó miatt buktam meg, akinek elsőbbséget kellett volna adnom, de leblokkolt, vagy a franc se tudja mit csinált, csak állt, nem indult el, én meg igen. Hát, nem kellett volna...De ez az én hibám volt. És azt mondták egyébként, hogy látták, hogy a másikkal probléma volt, hogy valóban el kellett volna induljon, de nem tette, én meg ugye beparáztam, amúgy is nagyon izgulós vagyok, annyit mondtak, hogy mivel vizsgázó autóról volt szó, akik szintén látták, hogy én ugye elindultam, így muszáj volt megbuktatniuk, de ha egy szimpla autó lett volna, akkor elnézték volna, mivel tényleg bár elsőbbséget kellett volna adnom, de lehet még 10 percig is ott állhattunk volna, mert nem indult volna el a másik.

2018. szept. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Persze,hogy sikerülhet!Egyik barátnőmnek ötödik alkalommal sikerült.Nem szabad feladni.Én is épp a második alkalomra várok,az első nem sikerült,mert túlságosan izgultam.Az én oktatom szerint sincs szükség pot órát vegyek,de mivel nekem kb.5-6 hét kimarad a 2 vizsga között,így én vizsga előtt 2 alkalommal akarok még menni vezetni.Sok sikert neked.🙂
2018. szept. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma volt a vizsga, minden tokeletesen ment es vegre sikerult is, ugyhogy most boldogsag van vegre😄
2018. szept. 17. 15:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok! Sok balesetmentes kilométert.
2018. szept. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom!:)
2018. szept. 18. 08:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratula! :)
2018. szept. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) (3-as voltam) :)
2018. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem ma volt a második sikertelen vizsgám!Most én érzem azt amit te,nem tudom bele vágjak a harmadik vizsgába!Annyira elkeseredtem és elment az egésztől a kedvem. :(
2018. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!