Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Wagon R+ alternatívák?

Suzuki Wagon R+ alternatívák?

Figyelt kérdés

Tetszik a Wagon R,de ha van más, ami hasonlóan:

- magas építésű

- megbízható (és olcsón karbantartható)

- hasonló árkategóriát képvisel

...akkor azokra is rákeresnék.

Egyébként max kb. félmillát szánnék rá, tehát azt hiszem az 2000-2004 évjárat lehet.

Köszííí!



2018. szept. 9. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az Opel Agila nem sokban különbözik a Wagon R-től.

Mindezzel együtt, ha neked a Wagon R tetszik, akkor azok között keresgélj, fölösleges az alternatívák után kutakodni, pontosan azért, mert többet nam akarsz költeni annál, amennyiért vehetsz egy jó állapotban lévő Wagon R-t

Más lenne a helyzet, ha azt mondod 700-800ezer forintos vételár sem gond, akkor már érdemes az Ignisek között keresgélni, de 400-500ezer körül inkább Wagon R, mint Ignis

2018. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Opel Agila :)
2018. szept. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Első nekifutásra az Ignisre gondoltam, de valóban drágábbak.

Az Agila motorja állítólag nem olyan megbízható, mint a Wagon R-eké.

Egyébként nem vagyok megveszve a Wagon R -ekért, csak azért tettem fel a kérdést, hátha van erre olyan, aki jobban tisztában van több márka kínálatával is, mert én nem igazán...

2018. szept. 9. 16:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Daihatsu Move, -Terios, -Sirion, Scion, amik még hasonlóak hozzá.
2018. szept. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy a Wagon R ár-kategóriájában nincs ellenfele.

Az Agila szinte ugyanaz, de kisebb a kínálat a piacon, drágábban is adják, és talán nem is annyira megbízható, mint a Suzuki.

Wagon R-t 1.3-as motorral ajánlott venni az ezres, három hengeres, rezonálva jár - nem vészes, de jobb a négy henger.

Az Ignis kívül van az említett ársávból, 500ezerért lestrapáltakat kinálnak, 700ezerért már lehet találni jókat.

Egyébként, ha van rá keret érdemes elgondolkozni az Ignisen, modernebb, takarékosabb a motorja, több a klimás, és a plusz 200ezer, mínusz 2-3 éves kort is jelenthet a Wagon R-el szemben.

2018. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

WagonR+ 1.3 igazán bevált házi mindenes. Nekem automatában volt, azzal építkeztem. Mit mondjak, csodaautó. Úgy húzta az utánfutót rakottan, mint a szél, és kényelmes volt a magassága miatt.

A másik az Opel Agila 1.2es motorral..ezt a lengyelek gyártották, és ez is ugyanolyan jó autó..


hogy mi a baj a motorjával? azt hiszik a versenyzők, hogy egy táltos paripa, mert Opel..

pedig csak ugyanúgy százig kellemes, mint a WagonR..a felett gyilkolás.

2018. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy az automata Wagon R-ek váltója sok esetben nem igazán bír ki többet, mint 200 000 km?
2018. szept. 9. 17:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Abszolút igaz a váltó probléma.


Sok gyerekhordó női autóként szolgált és szépen ki is nyírták a váltót.


Kívülről gyönyörű, csillog. Aztán 1-est és a hátramenetet dupla kuplungolással veszi, EGR szelep és lambda szonda halott.

2019. jan. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!