Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autoponyva mennyire ved a...

Autoponyva mennyire ved a karcolastol?

Figyelt kérdés

Egy macska folyamatosan összejarja az auto

mar karcolast karmolas nyomokat is talaltam

kerestem autoponyvat h letakarjam

de nagyon vekony anyagbol vannak es idöjaras ellen jok

Tudtok esetleg màrkàt vagy tipust ami kicsit vastagabb?

Vagy mit tehetnek?


2018. szept. 10. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Off:

bizti macska? Az enyémen nyest közlekedik,elől felmegy hátul le vagy fordítva. De amikor oldalt jön le nah akkor kis karcolás is van,de szerencsére nem igazán látszik (ha nem a sáros tappancsával mászkál csúszkál észre se venném). Szoktam ponyvázni az autót, az lesz koszos aztán ennyi..mert mint írtam a karcolás se látszik ha lemosom a sáros nyomokat

2018. szept. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Biztos macska

Szomszed macskaja mar tetten èrtük

Akkor marad a ponyva,jobb mint a semmi🙂

ma mostam le az autot

eszmeletlenül levan karcolva tobb helyen😞

2018. szept. 10. 11:38
 3/10 anonim ***** válasza:
A ponyvával karcolod össze igazán.
2018. szept. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A ponyva ellen az egyik érv, hogy össze karcolja a fényezést, a másik, hogy a víz párolgását akadályozza, ponyva alatt sokkal hamarabb rozssodik a vas.

Nem sok ponyvázott autót látni, inkább állnak pucéran a szabad ég alatt.

2018. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat akkor marad igy

majd jo penzert ujra fenyeztetek egy 3 eves autot☹️

2018. szept. 10. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Lődd le a macskát... vagy egy intelligens, nem autóra ugráló, macskát utáló kutyát telepits az autó mellé.

A ponyva sajnos többet árt, mint használ, létezik ugyan selyem ponyva, ami kevésbé karcol, de a nedvesség az alatt is csaodába esik.

2018. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell 3 évesen újrafényezni. Az autók 90%-a soha nem látott garázst belülről, de amelyik garázsban is van tartva, az is egész nap kint áll a szabadban, ha munkába járnak vele, néha elveri a jég, az eső, a hó, stb. 20 évet így is kibír. Amúgy meg a macska egyáltalán nem karcolja össze az autót, az én macskám bent a garázsban járt az autómon, mert oda is be tudott menni :)
2018. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Így van. Húzd végig a körmödet a fényezésen! Nem tudod megkarcolni körömmel. Ugyan ez a macska. Max összeporozza, összesározza a lábával.

Amúgy az én autóm kb fél évig volt ponyvázva, amíg nem volt garázsom. Az alap, hogy koszos vagy vizes autóra nem húztam rá. És nem aszaltam beponyvázva hetek szám sem. Se rozsdát, se szemmel látható karcokat nem fedeztem fel rajta.

2018. szept. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az auto hatul karcos

1 es bmwm van vszinü hatulrol akart felugrani ami vszinu nem sikerult neki

nem tudom h kell kepet feltölteni de szivesen megmutatom

2018. szept. 10. 20:53
 10/10 A kérdező kommentje:
Elöl gyakori a saros mancs nyoma ott semmi nyoma a körmenek
2018. szept. 10. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!