Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault megane 2 1,6 benzin...

Minato6 kérdése:

Renault megane 2 1,6 benzin 2004. Elektromos gazpedal alas erzekelo hiba? Okozhatja e kovetkezo hibat. Inditasnal

Figyelt kérdés
1-2masodpercre be al az alapjarati fordulatszamra majd szepen.lasan elkezd csokeni es le al a motor ha gazt adok neki majd elengedem, akkor egybol le al.Viszont p5-10perces ut utanar tartja. Ez fugetlen a hideg vagy meleg inditasnal mivel ha le alitom es varok egy 10max 15 percet es utana inditom.ugyan ez a hiba.A szerelo szerint a gazpedal alas erzekelo lehet a rosz. Volt mar valakinek hasonlo hibalya? Okozhat ilyen hibat?eleg draga kis.kutyu es.nem.venem meg foloslegesen.

2018. szept. 11. 01:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre a hibára elég egyértelmű hibakód van, gondolom a szerelő kiolvasta, és remélhetőleg nem csak a hasára ütött.
2018. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem olvasot ki semit. Elmentem hoza ki jott eli.ditotam parszor le alt es enyi ez alapjan mondta
2018. szept. 12. 00:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Más rèszröl pedig ha nem tudsz ertelmes.valaszt irni ne is.irj.
2018. szept. 12. 00:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Értelmes választ adtam, ha itt is olyan hasraütős választ vársz amilyet a szerelőd adott és az alapján akarsz érzékelőt cserélni gratulálok. Mivel az elektromos gázpedál biztonsági berendezésnek számít,az ECU bizony gondosan felügyeli és bármiféle hibája esetén tárol róla hibakódot. Az hogy te kiolvasás és élőadat lekérdezés nélkül, itt akarsz diagnosztizáltatni egy hibát, amit egy normális szerelő 10 perc alatt kizár, vagy megerősít.. nem kommentálom.Nem pazarlom rád tovább az időm.
2018. szept. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!