Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sok autós miért utálja a...

Sok autós miért utálja a rendőröket?

Figyelt kérdés
Hiszen az ő érdekük is, hogy kiszűrjék a gyorshajtókat, a jogsi nélkül vezetőket, nem? A rendőrök pont a közlekedés biztonságának növelése érdekében dolgoznak, aki nem követ el szabálysértést, azt nem büntetik meg, mégis olvasom a sok elítélő kommentet velük kapcsolatban, csak nem értem, miért. Akinek nincs félnivalója, azokat szerintem nem kellene, hogy zavarják a rendőrök.

2018. szept. 11. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
10 éve vezeték, soha semmi rossz tapasztalatom nem volt velük, párszor mrgszondaztattak, persze nem ittam,
2018. szept. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
Mert prolik és divat szidni a rendőröket. :) Ő hajt gyorsan, vezet részegen, stb, de a rendőr a kcsög meg az állam, ha megbünteti ezért. Sajnos ez így van...
2018. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
Nem azért dolgoznak. Hiszen ha van pénzed, annyival mész, amennyivel akarsz. Még csak nem is érdekli őket, ki vezette a kocsit.
2018. szept. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
23%
Általában az utálja a rendőröket, akinek vagy vaj van a fején, vagy rossz tapasztalata túlkapással, meg nem kapott segítséggel.
2018. szept. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 D. Brasco ***** válasza:
65%

" rendőrök pont a közlekedés biztonságának növelése érdekében dolgoznak"


Legalább is ők szeretnék eut elhitetni velünk.....


"aki nem követ el szabálysértést, azt nem büntetik meg, "


Valoszinuleg neked jogsid sincs,ha igen akkor viszont teged sem allitott még meg rendőr.....


Nem azt mondom hogy mindegyik,egy lehúzó arogáns pökhendi pojáca,de nekem is van velük nem egy rossz tapasztalatom.....magyarral meg külföldivel is egyaránt!Sajnos sokan közülük frankón azt hiszik,hogy azert mert van rajtuk egy egyenruha ők a földreszállt istenségek,aztan azt csinalnak amit akarnak!Pedig mikor hazamegy azt leveti magárol ezt a ruhát ugyanolyan büdőset szarik mint te vagy én.........

2018. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%
Az én lábamban is benne van párszázezer km, mégsincs rossz tapasztalatom a rendőrökkel. Igen, büntettek meg. Mind jogos volt. És olyankor is engedtek el, amikor ha nagyon akartak volna, akkor büntethettek volna. De mondjuk nem a "miajóku..aany.d" beszólással szállok ki az autóból. Ez valószinűleg azt is meghatározza, hogy a másik fél hogyan viselkedik velem.
2018. szept. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 dirtboy ***** válasza:
12%

nem utálom de nem is szeretem őket.

nem éppen azt csinálják a rendőrök amit te leírtál.

ha azt csinálnák sokkal kevesebb baleset lenne.

olyan egyszerűen lehetne szűrni ki az ittas vezetőket is,a lejárt vagy éppen lefizetett műszakisokat is,de eszük ágábn sincs ezt tisztán látszik.

és sokszor indokolatlanul hülyén vezetnek a rendőrök.

ugye villogó,sziréna nélkül ugyan úgy kell menniük mint bárki másnak.

erre nem egyszer mentem már én is faluban 65-70 el rendőr autó mögött.

/igen én is ugyan úgy szabálytalankodó vagyok/

de a legszebb amit láttam mikor egyik gyárnál a rendőrautó úgy előzött hogy balra kanyarodó sávra kiment,sávégén zebra ,ott is még előzte a másik kocsit és végül utána már záró vonalnál vissza.

ennél az egy előzésnél csak 4szabályt szegett meg.

1.balra kanyarodó sávon előzés

2.zebrán előzés

3.záróvonalon való vissza térés

4.sebesség határ túllépés mert ugye előzésnél sem lett volna szabad 50km/h fölé mennie.


de hát nekik mindent szabad.

2018. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

idézet a kérdezőtől:


..." A rendőrök pont a közlekedés biztonságának növelése érdekében dolgoznak, aki nem követ el szabálysértést, azt nem büntetik meg"...


ugye de tartozik a felfelé hordó vakító lámpa, vagy a hónapokig csak egy lámpa világít(az is rosszul), valamint a lekopott nyári gumi télen? a friss rendszámos szétrohadt, keményen füstölő dízeleket már nem is veszik észre.


és senki nem fél tőlük, legfeljebb egy háromnapos friss jogsis..

2018. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

800 ezer levezetett km körül járok, és nekem sincs velük semmi bajom. Ha gyorshajtás van, akkor fizetek, én hibám, nincs mit pattogjak.

Ellenőrzéskor is tisztességesen viselkedek, nem pofázok vissza, nem pattogok, és úgy is elengednek, hogy bőven lett volna miért fizessek. Régebben még sokat módosítottam az autóimon, ki is szedtek jó néhányszor, forgalmit nyugodtan elvehették volna. Nem vették, mert normális voltam, pár tízezer forinttal megúsztam.

Szóval ha nem egyből negatívan állsz a rendőrökhöz, akkor kölcsönösen ők is normálisak lesznek.

2018. szept. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem csak az autósok. Igen komoly baj kell legyen annak a fejében, aki talpas rendőrnek megy. Az állami pénzbehajtó végrehajtóivá lettek degradálva. Jópár még élvezi is.
2018. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!