Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 3ajtós 5gen honda...

Gerillo kérdése:

Milyen 3ajtós 5gen honda civicet éri meg megvenni legjobban?

Figyelt kérdés
3ajtós 5gen honda civicet vásárolnék de nemtudom melyik tipust éri meg lehgjobban megvenni.
2018. szept. 11. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Az Esi motor nem rossz, a coupe ritka, a hatschback szerintem kicsi, de jól megy esivel is.

Számomra a sedan lenne a legideálisabb, de ezt neked kell eldöntened.

VTI-ben igazából mind jó lehet, ezeknél gyengébbet én személy szerint nem vennék, bár nem tudom mire használnád.

VTI-t 700-800 ezerért keresnék, az alatt szét vannak hajtva, és van bajuk bőven.

Esiből van jobb ami olcsóbb, de szeretnek rohadni, meg az olajat csipegetni.500 körül már kifogható.

Szerintem jól felszerelt autók a korukhoz képest, és megbízhtóak is, de nem egy életbiztosítás.

Ha racelni akarsz akkor szeretik a féltengelyt enni, ne lepődj meg ha ott maradsz a lámpánál :D

Egyébként tudnak meglepetést okozni a súly lóerő arány miatt.

2018. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D. Brasco ***** válasza:
Olyat amelyik nincs szitává rohadva meg nincs túl a sokadik boyracer tulajon.....csak ilyen nincs.....vagy ha igen azt olyan áron adjak hogy azert autot is lehet venni!
2018. szept. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!