Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MOL vagy OMW adja a jobb...

MOL vagy OMW adja a jobb minöségu uzemanyagot?

Figyelt kérdés

személyszerint omw n szoktam tankolni a supershop miatt, az uzemanyag minöségére lennék kiváncsi hogy hol a legjobb.

Dallast pl. messze elkerulöm


2018. szept. 12. 10:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

mások a keverékek és van amelyik autó ezt a másik meg amazt szereti jobban (érzékenyebbek esetébe)

Turbós autóink vannak ,és mindig jófélét tankolunk, az én benzinesem az omw-n tankolom, a dízelnél viszont úgy tapasztaltam tökre mind1 így a mol kúton tankoljuk mert 10-15ft/l kedvezményünk van

2018. szept. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 D. Brasco ***** válasza:
48%
A kerdésednek nincs értelme mivel az omv-nek is a mol szallit!maximum az adalékolás más!
2018. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem az OMV keverékével jobbak a tapasztalataim. Egyéb kutakon csak vészhelyzetben tankolok pár litert amíg kihúzom egy OMV-ig. Szerintem a MOL-é se rossz. De vannak olyan egyéb márka kutak amiknél azt vettem észre hogy nőtt a fogyasztás. Ez itt nem a reklám helye de így van.
2018. szept. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kóstold meg!
2018. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
MOL, mert OMW nem létezik.
2018. szept. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Általában az OMV jobb, én csak ott tankolok. És nehogy leírja valaki megint, hogy az OMV benzin is ugyanaz, mint a MOL, mert több mint százféle adalékot tesznek bele utólag, ami nagyon sokat számít. Egyébként még a Shell az, ahol nyugodtan tankolok bármilyen autóba, ha nincs OMV.
2018. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Inkább a kút számít, OMW és OMW illetve MOL és MOL között is óriási különbség van. Van egy erősebb motorom aminek az előgyújtása az egyik hozzám közelebb eső MOL 100-as üzemanyaghoz van beállítva és akkor itt jön a dilemma, ugyanis van olyan OMW kút ahol az ott tankolt 100-astól csörög a motor, meg van olyan MOL kút is ahol az ott tankolt 100-as üzemanyagtól csörög a motor. Viszont 1x osztrákban tankoltam sima 95-ös üzemanyagot egy nagyobb kúton és nem csörgött tőle a motor. Ergó ennek akkor lenne értelme ha címre pontosan meg lenne és le lenne tesztelve a kút.
2018. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
u.i. Bocs a "W"-s OMV kiíráshoz csak a sok kommentet elolvasva rám ragadt.
2018. szept. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Próbáltam mindkettőnél a prémium gázolajat modern CR rendszerű kocsimhoz. Az osztrák határozottan csörgő motort eredményez hidegindításnál, amit még anyám is megjegyzett, pedig az autó szinén kívül nem sokat tud elmondani róla.

A MOL-os prémiummal nincs hidegindítási csörés.

Szubjektív teljesítményérzet azonos, fogyasztás azonos, így a Molra tettem le a nagyesküt, csak ott tankolok prémiumot.

2018. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Osztom az előző véleményt!

OMV prémiumtól olyan csörgős, csattogós a dízel alapjárata, hogy rossz hallgatni. Nekem a Shell prémima jött be legjobban a dízel autómban. Szinte kivétel nélkül azt tankolok.

2018. szept. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!