Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006-os Smart Fortwo elég...

2006-os Smart Fortwo elég lehet arra, egyetemre járjak? 2*40 km. Elég dugós útvonal (Szigethalom - Budapest).

Figyelt kérdés

Igazából magyon nem értek az autókhoz, azért erre gondoltam mert másra mem kell, 800 ezernél úgysem veszek drágább autót, viszont ez nekem tetszik...

Mondjuk sok rosszat is hallani róla.


Szerintetek erre a célra megfelelhet, vagy még nézzek alternatívákat az árkategóriában?

Vagy esetleg tudtok valamit ajánlani?


UI: Tudom, hogy ennyi kihasználtság mellett anyagilag praktikusabb és akár gyorsabb is a tömegközlekedés, de nálam az pszichés okból adódóan nem játszik!


Előre is köszi a válaszokat!


2018. szept. 13. 07:20
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Aki pszichés okokból nem tud felszállni a HÉV-re az ne vezessen, de tényleg.

Amíg nem készül el a gerincút és az M0, addig ne is gondolkozz autóban, akkora a dugó reggelente, hogy inkább bicikli/motor kell.


800.000-ért pedig Pestre bejárni inkább Corsa, Polo, Fabia és társai

2018. szept. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Költözz be albiba, persze többedmagaddal. Az életedet a dugóban töltöd el.
2018. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem 8-ra jársz, akkor jó lehet.

Ha 8-ra jársz, akkor ott fogsz megőszülni.

2018. szept. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1. Megtehetném, hogy felszállok a HÉV-re, de szociális fóbiám van, így minek ártsak magamnak, ha van más lehetőség is?

A vezetési képességeimet ez semmilyen szinten nem befolyásolja.


Reggelente amúgy akkora tömeg van a HÉVen, hogy mindenki egymáshoz nyomódik, undoritó!

Illetve az ellenőrök is nagyon idegesitőek (jó, van 1-2 normális)...


Este felé, meg már csövesek, részegek, drogosok utaznak rajta. Ők nem csak büdösek és hangosak, de még akár rám is támadnak. Még gimis koromban előfordúlt!


A válaszod többi részét köszi!

Azt ki tudnád fejteni, hogy miért jobb pl. a polo?

2018. szept. 13. 07:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A smart sajnos nem megbízható, és az alkatrész is drága hozzá, nem is fogyaszt annyira keveset... Én biztosan nem vennék, Swift, póló, corsa, yaris stb. Ezekből vegyél kicsi benzinest, de ha onnan jársz be sokba fog kerülni, én biztos inkább berelnek egy szobat
2018. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
Azert jobb,mert ugyan az is kicsi de legalabb egy rendes auto,nem pedig egy auto pótló mint a smart,ami ráadásul még egy jo szar konstrukcio is
2018. szept. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

ha szociális fóbiád van, akkor a kolesz, vagy az albi legalább olyan stresszes, ha nem jobban, mint a hév...


mi az a sok rossz, amit hallottál a smartról? nekem volt, hiba nélkül ment mint a vihar, úgyhogy nem értem.


Neked egyébként pont egy kétszemélyes smart az ideális, vedd meg nyudodtan, ha van kínálatban.

Pont annyi hibája lehet, mint egy polonak, vagy kis bmw-nek, vagy akármelyiknek..


én sem ülnék hévre, inkább rohadok a dugóban.

2018. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szociális fóbiára legjobb egy Skoda Fóbia. :-)

Egyébként a Smart-tal tényleg csak annyi a baj, hogy drága a fenntartása, ha valami beszarik rajta.

Emiatt valóban jobb választás egy Fabia, Polo, Corsa, Punto.

2018. szept. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!