Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a tapasztalat az AAA...

Mi a tapasztalat az AAA Autóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, mennyire megbízhatóak, az autók állapota valóban megfelel annak, amit leírnak, illetve hogy a hitelezés valóban olyan egyszerű, mint amennyire ők egyszerűnek tartják.

2018. szept. 13. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Joautok.hu vagy daswelt autó (garanciát vállal)


Az AAA nagy haszonnal dolgozik, viszonylag rossz minőségű autókkal is lehet talalkozji

2018. szept. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


[link]


Jó olvasgatást!

2018. szept. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! ;)
2018. szept. 13. 08:54
 4/11 anonim ***** válasza:
2018. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Szemét egy banda. Tőlük van az autóm. Az összes személyes adatodat elkérik, csak azért, hogy hozzanak egy kulcsot és kinyissák neked az autót. Ha úgy döntöttél megveszed, akkor az hívják a "főnököt", akinek bemész az irodájába és elkezd szédíteni marhaságokkal, hogy ők 30 ezres nyereséggel dolgoznak, és csak jótékonyságból árulnak autót, úgyhogy nem lehet alkudni. Az ügyintézés egy remálom. Kiültetnek egy váró terembe HÁROM ÓRÁRA. Miután behívtak, egy kis agyon sminkelt p.cs@ irodájába kellett beülni, akinek állandóan a kezében volt a telefon, 5 percet írt messengeren, utána beírt 1 szót a gépbe, közben felvette a telefonját: "nem zavarsz, melózom, na mizu?". Aztán felállt az asztaltól, kiment a folyosóra. Öt perc múlva jött másik ügyintéző, aki folytatta helyette. Két óra alatt végeztünk is az öt perces papírmunkával. Természetesen mindent bejelöltek, hogy mindenféle baja van az autónak, gondolom azért, hogy ne lehessen reklamálni, hogy nem szóltak. Miután hazáértem az autóval megnéztem az olajat, még jó hogy időben eszembe jutott, mert olyan alacsonyan volt az olaj, hogy a nívó pálca bele se ért. Jó hogy nem égett le a motor, mert garancia úgyse lett volna rá. A zseniálisan felrögzített rendszám elől és hátul is leesett, a hátsót el is hagytam. És akkor még néhány hét múlva volt pofájuk felhívni, hogy értékeljem őket 1-5-ig. Elmondtam mindezt amit most, de szartak bele: "de most értékelje 1-5-ig", na rájuk is csaptam a telefont. A közelükbe nem megyek többet és másnak sem ajánlom.
2018. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor nem megyek hozzájuk, főleg hogy kb 300 kilométert kellene autókázgatni oda. Köszi a válaszokat!
2018. szept. 13. 09:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokat olvastam,hallottam róluk,jót még nem...
2018. szept. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

#5 vagyok

Azt ki is felejtettem, hogy miután vettem új autót, a régit meghirdettem 1 millióért. Néhány nap múlva hívott az AAA, hogy micsoda ajánlat vigyem el hozzájuk és 600 ezerért megveszik. Na elmennek a búsba. Már százszor megbántam, hogy megadtam a számomat. Ha hívják őket, akkor bezzeg cseszek felvenni.

2018. szept. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Használt szekeret, porszívót sem vennék tőlük.

Gonosz egy banda, tele rémtörténetekkel az internet róluk.

Nem egyszer kaptak már többtízmilliós bírságokat, de nem lettek gerincesebbek.


Még mindig abból élnek, hogy az átlagember azt látja hogy hatalmas kereskedés, és "áhh egy ilyen úgysem maradhatna fent ha roncsokat árulnának", na meg abból hogy rá tudják beszélni az emberre a rozsdás retkeiket, akár hitellel.


Bemész hogy te neked 1 milliód van autóra fix, ők meg majd dobálják neked hogy vegyél meg egy 3 milliós autót hitellel, és el is intézik neked.

2018. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi! Kihagyom én ezeket. 1. nagyon messze lakok, nem várok ott órákat, 2. amúgy sincs sok pénzem autóra, 3. vannak tisztességes autókereskedők, a hitelezés máshol is megoldható.


;)

2018. szept. 13. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!