Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiatal, kis szervíz igényű és...

Fiatal, kis szervíz igényű és megbízható! Compact, autómataváltós, klímás és bőrbelsős azónal elvihető, első tulajdonostól vehető autót keresek. Miket ajánlatok?

Figyelt kérdés

Valami nagyon megbízható compact autót keresek budapesti használatára.

Szín nem számít, fólíázva lesz.


2018. szept. 13. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Clio, citroen c3, bmw 1 széria
2018. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nincs ilyen autó a világon.
2018. szept. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
70%
Ezeket,hogy ne fogyasszon sokat de jól menjen,fillérekért legyen hozzá alaktrész stb dumákat kihagytad ebből az amugy rendkívül reális felsorolásból,de pótoltam neked!
2018. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert. D. Brasco ne pótold!


Miért, nem kell a kiegészítésed?


Mert nem voltak számomra szempontok.


Például: Minnek menjen jól, ha Budapesten max. az éjszakában lehet haladni, és ott is, jó egy két kivételes útszakaszon kívül 50km/h-nál többel?


Kell egy autó Budapestre ha itt vagyok, amivel elközlekedem ha itthon vagyok. És mivel már most kellene, ezért van a gyors hozzáférés lehetősége.


Az import használt autók ezernyi buktatójával már akkor lezárult ez az opció mikor az USA-ba költőztem.


Ja, most egy jó X1-et vadászok akkor.


Amúgy a másik említett típusból, tényleg van a kiírt feltételek megfelelő?

2018. szept. 13. 18:49
 5/7 A kérdező kommentje:
No az előtt lezárult az import használt autók utáni érdeklődésem, mielőtt kikőltőztem az USA-ba.
2018. szept. 13. 18:53
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy még az 1-es BMW is megfelel a feltételeknek???


Ha kapok megfelelő múltú és állapotú X1-est akkor jó.

2018. szept. 13. 19:04
 7/7 A kérdező kommentje:

Egy jó BMW 1-est találtam, ami megfelelt minden kívánalmainak.


A legjobb meglepetés, hogy végig vezetett szervíz könyv mellett, ami alap tényleg sérülés mentes.

2018. szept. 21. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!