Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Alufelnit honnan vegyek?

Alufelnit honnan vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék komolyabb felnit a kocsim alá. Használt felniben gondolkodom. Max. 100,000 ft-ig. Mit ajánlotok? Hol keressek felnit? Jófogás, facebook, használtautó.hu alkatrész kereső. Itt kerestem eddig felniket. Esetleg valami komolyabb boltot, weboldalt tudtok ajánlani, ahol nem lehúzásra mennek, és van választék?

2018. szept. 15. 01:10
 1/10 Beviz Elek ***** válasza:

Facebookon, esetleg jófogáson van értelme keresgélni magánszemélytől.

Vannak adok-veszek csoportok különböző lyukosztással, ott van valami halvány esélyed.

2018. szept. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én facebook csoportokban, meg jófogáson kerestem. Találtam is.
2018. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én legutóbb a racingbazaron találtam jó áron jó állapotú gyári alufelnit az autómra téli szettnek.

Amúgy sok helyen keresgettem. Szerintem nincs kimondottan egy weboldal ahol érdemes nézni, máshol meg nem. Ahol épp ráakadsz...

2018. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. szept. 15. 13:48
 5/10 veterán vas ***** válasza:

100e.Ft-ért már inkább az újat választanám.

Tavaly vettem Dezent-et, 22.e. volt darabja.

2018. szept. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ezek hirdetési felületek. Meg kell nézni élőben, és csak úgy szabad megvenni.
2018. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Beviz Elek ***** válasza:

100ért újat nem vennék, ennyibe egy normálisabb használt fér bele.

Láttam 80 környékén 17-es, jó állapotú borbetet.

2018. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 3 vagyok. Én annak idején esetleg még ezt néztem 120-ért. Ennyit nekem még megért volna és ahhoz képest hogy utángyártott, nem is néz ki olyan rosszul: [link]

Végül amit találtam, az bemutató autóról leszerelt, karcmentes szett (2017-es gyártás), gyári új nyomásszenzorokkal. 80-ért nem tudtam otthagyni. Külön előny volt, hogy ez is 16-os szett. Télre nem szerettem volna nagyobbat. Az autómhoz pedig gyáriban leginkább 17-18"-osokat hirdetnek.

2018. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Biztos, hogy megéri? Gondolj bele, ha most padkázol egyet, 1500 Ft-ból megoldod. Ha alufelnivel történik mindez, akkor ugye mind a 4-et ki kell cserélni, mert használtból nem biztos, hogy ugyanolyat kapsz.
2018. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Csak használt érdekel.
2018. szept. 18. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!