Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Clio indítási gondok....

Renault Clio indítási gondok. Valakinek van ilyen tapasztalata? Egy 2002-es, Renault Clio-m van (1.4,16V) és valamikor azt "játsza", hogy nem akar beindulni.

Figyelt kérdés
üggetlenül attól, hogy hideg vagy meleg van, mennyit állt előtte, néha nem akar beindulni. Korábban kis várakozás (3-4 perc) után beindult, de az utóbbi 2 napban viszont kb. egy óra után indult csak be. Teker teker, de nem indul. Van, hogy napokig nincs semmi gond, van, utána meg naponta többször is. Volt computeres vizsgálat,2x is, ami nem mutatott ki semmit, illetve nézte több szerelő, de nem volt ötlet, csak az, hogy kb. cseréljünk ki mindent és hátha. Volt már benne holtponti jeladó csere és most már néha le is áll az autó.Olvastam több helyen, hogy ez "renault betegség", de remélem van itt valaki, akinek hasonló problémája volt és megoldották/rájöttek, hogy mi okozhatja ezt. Előre is köszönöm a segítséget!

#hiba #Renault #Clio #indítási problémák
2018. szept. 16. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2004-es cliom volt és ugyan ezt csinálta még a márka szervízben se tudtak vele mit kezdeni ( elötte 2 szerelő nézte hasonló eredménnyel). Mi is találomra cserélgettünk és mikor már 200e ráköltöttem és semmi inkább megváltam tőle.
2018. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én kivenném az injektorsort, megnézném, egyáltalán hugyozik-e. Illetve a gyertyákat, a szikra miatt.

Lehet, nincs elég nyomás az üzemanyag-rendszerben, ami kismillió okból lehet. Tömítés, AC rossz, nem nyom már eleget, stb.

Nekem pözsó van, én is fel vagyok készülve már a legrosszabbra.

2018. szept. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az Immobilizer piros led lámpa nem villog a műszerfalon?
2018. szept. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!