Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sportkipufogóért motornál...

Sportkipufogóért motornál megbüntetnek?

Figyelt kérdés
Pl. mert a jármű átalakítása engedély nélkül, csendháborítás..??

2018. szept. 18. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem jellemző.
2018. szept. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van benne "E" és nem elmebetegen hangos akkor nem.
2018. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:

Talán azért van ez a tévhit, mert vannak, akik a szakemberek által kifejlesztett, teljesítménynövelésre alkalmas homoligizált gyári alkatrészre gondolnak, mások viszont, hulladékból eszkábált hangos/büdös kályhacsőre mondják, hogy "sportkipufogó".

Pedig a kettő nem ugyan az! ;)

2018. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem értek ezekhez, de ha mondjuk interneten vásárolsz kipufogót pl akkor az miért számít annak?
2018. szept. 20. 19:36
 5/5 veterán vas ***** válasza:

Az, hogy valamit az internetről vásárolsz, még nem jelenti automatikusan, a kifogástalan minőséget.

Tudod, egy üzletben vagy szervizben megnézem, kézbe fogom az alkatrészt. Egy sportkipufogónál pl. látom a hegesztés minőségét, tapintom az anyag vastagságát, elkérhetem a gyártó certifikációját. Ezzel szemben neten látsz egy fotót valamiről, ami sokszor köszönőviszonyban sincs azzal amit a futár kihoz. És akkor ott állsz egy gagyi vasdarabbal, amiért pénzt adtál, amire vártál, és maximum a kiszállítóval tudsz veszekedni, de attól nem oldódik meg semmi.

Így értettem.... :(

2018. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!