Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a Lexus LC500...

Mi a különbség a Lexus LC500 és LC500h között? És hogyan lehet megkülönböztetni őket?

Figyelt kérdés
Megnéztem már minden szögből nagyítóval a két modellt, de külsőre 100%-ra azonosak. Annyi a különbség hogy az egyikre LC500, a másikra LC500h badge van feltéve. Mi a kettő közt a különbség (ha van), és hogyan lehet azt szabad szemmel megállapítani (ha meg lehet egyáltalán)?

2018. szept. 21. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyilván valami műszaki paraméterben tér el.

Esetleg jobb felszerelés.

Ha valami 50 Le-vel többet tud, azt se látod meg szabad szemmel.

2018. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az LC500h hibrid, az LC500 nem.

Az LC500-ban 5 literes 477 LE-s V8-as van, az LC500h-ban egy 3,5 literes 300 LE-s V6-os van megtámogatva egy 180 LE-s villanymotorral.


Külsőre az emblémát leszámítva szerintem nincs különbség.

2018. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az LC 500-ban V8-as, ötliteres benzinmotor dolgozik, az LC 500h-t az LS-ből ismert, 3,5 literes V6-os motorból és villanymotorból álló hibrid hajtáslánc mozgatja. Kívülről ha jól tudom, a hátfalon található típusjelzés (magyarra így fordítjuk a "badge" szót) tér el, illetve a hibriden a két hátsó kerékjárati ív előtt van egy-egy felirat, ami a hibrid hajtásra utal.
2018. szept. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2018. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!