Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A ponyvagarázs/sátorgarázs...

A ponyvagarázs/sátorgarázs mennyire párásodik be autó alatt?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam, hogy vegyek-e az autómnak egy ponyvagarázst, viszont nincs vele kapcsolatban tapasztalatom, se ismerőseimnek. Olyat szeretnék, aminek mind a 4 oldalán ponyva van. Párásodik alatta az autó? Ha igen, mennyire? Tapasztalatok? Mennyire éri meg venni egyet? Olyan emberek válaszát várom, akinek van tapasztalata ezekkel a garázsokkal kapcsolatban.

Válaszotokat előre is köszönöm!



2018. szept. 21. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább ártasz neki vele. Nem szellőzik, nem szárad ki ha vizesen állsz be.
2018. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt ilyenem. De utcára, közterületre nem raknám ki, mert félnék, hogy ellopják a c**ányok. Ha pedig van egy zárt udvarod, oda inkább egy fatetőt ácsolnék össze. Ha magad csinálod, árban sem jön ki sokkal drágábbra. Esőtől, jégtől, hótól, direkt napfénytől véd, de tökéletesen ki tud szellőzni alatta.
2018. szept. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Utcára semmiképp nem raknám, barkácsolni egy ilyet meg én nem tudok, főleg nem masszívat, szóval egy vihar után lehet, hogy az egész az autóra szakadna. Anyag, meg munkadíj stb. az meg már szerintem kb 200.000Ft körül lenne egy normális, annyit nem nem szeretnék rá szánni.

Néztem ilyet: [link] Ez jobb, mintha mind a 4 oldala zárt lenne? Ezt nem tudja felkapni a szél? Árban nincs nagy difi a kettő között. Arra is gondoltam, hogy a beálló részt nem zárom be a mind a 4 oldalú ponyvásnál. Az nem elég a szellőzéshez?

2018. szept. 22. 09:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne bohóckodj ilyen szarokkal.

Ugyan annyiért kapsz lemezgarázst is. Az ár tartalmazza a kiszállítást és az összeszerelés dijját is.

[link]

2018. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!