Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 evesen kocsival jarok...

18 evesen kocsival jarok iskolaba es ezert sokan "piszkalnak". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval 18 eves vagyok,a sulim tolem 17km oda vissza,ez egy heten 85km amit 3000ft tankolasbol megjarok.. Az auto a sajatom egy 2002 es e46 os bmw aminek egeszen kedvezo a fogyasztasa szoval ezert is jarok vele.. Sose vagok fel vele,viszont az osztalyba van par ember akivel nem igazan vagyok joba,ok mindig beszologatnak hogy jaj de kemeny vagy meg ilyenek,igaz engem nem nagyon erdekel de az hogy mar a tanar is neha ezt megjegyzi az mar szerintem eleg sok..ugy kezelik az egeszet mintha egy 20 millios autoba ulnek,pedig ez 1 millio kornyeken van. Mit tudnak csinalni? Neha eleg idegesito msr hogy a tanar is megjegyzi hogy "jaj a gyonyoru autojaval jarkal iskolaba majd szolok mar anyadeknak hogy vegyek el a kulcsot". Utolso evem szoval nem nagyon akarok mar iden busszal jarkalni mert abbol is a baj lenne hogy jajj hova lett a kocsid stb..?

2018. szept. 23. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem a kocsival, hanem a márkájával van bajuk. Azt gondolják, hogy felvágsz vele. Csak te tudod, hogy ez a kocsi hogyan került hozzád, milyen céllal vetted, stb.


Sok az irigy ember, aki ahelyett, hogy a saját életét próbálná megoldani, másokéba szól bele.

2018. szept. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon tudsz mit csinálni,csak nem foglalkozni velük.

Semmi másról nem szól a dolog,csak az irigységről,ez a magyar emberekre igen jellemző,még a pr0li régi rendszerből megmaradt mentalitás,valószínűleg a tanár is ezek közé tartozik.

Van jogsid,a saját kocsid,teljesen jogosan és legálisan közlekedsz vele és itt ennyi,ne is foglalkozz velük,sőt még bosszantsd is valamivel őket,mert az ilyen irigy köcsög fajta megérdemli.

2018. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek. Csak ne szólj vissza nekik, mert valamelyik marha még kárt tesz az autóban.
2018. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Második osztály óta járok autóval suliba, tudom milyenek a gyerekek meg a tanárok is, pedig én 40 ezer forintos Swifttel járok mégis kapom vagyis kaptam az íveket, legemlékezetesebb, hogy külön óra keretében a jelenlétem nélkül ócsároltak az oszrálytársaim és a kedves tanárom "mit tettem le az asztalra, hogy autóval járok" van 4 egyesem a szüleim miért fizetik?? Én megmondtam, hogy fogalmam sincs miről beszélnek, nekem az ikertestvérem jár autóval és én állami gondozott vagyok szóval általában a detoxba járok meg amúgyis 21 éves kórtól lehet jogsit venni (venni, érted) de inkább én cigire költök meg egyebekre. Utána nem szóltak. Ezek urán jött, hogy "indul a szutyukki" esős ,jeges időjárásba meg magam mondtam reggel, amikor a fél osztály át volt fagyva "még jó, hogy indult a Swift" jaj de rühheltek. Utána meg a "nincs leeresztve a kereked, mert lehet le fogom" ekkor meséltem órán, hogy gipszelő okj-ra akarok majd járni meg, hogy mindent elhiszek mert a "hangok".


Viccesen kell válaszolni, ennyi a lényeg. Én is heti 3 ezerért tankoltam akkor. :)

2018. szept. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem szenvedtem volna a buszon annak idején, ha a szüleim raknak seggem alá autót. Tehát tökre megértelek.


Az osztálytársaid meg egyszerűen irigykednek. Ne foglalkozz velük, 1 évig még össze vagy velük zárva, aztán úgyse látod őket többet.

2018. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

le kell sz*rni őket! nekem van aki a munkahelyen is azt mondja, hogy "neked könnyű, te autóval jársz."

hozzáteszem hogy egy fizetésen vagyunk, de se jogosítványa, se autója, az ilyent csak pofánröhögöm hogy rohadj szét a buszodon és vess magadra.

2018. szept. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak irigykednek és így akarnak menőzni .

Nekem egy 2007-es Rs octavia kombim van 16 éves korom óta diákmunkázok meg nyáron végig meloztam és lassan 1 éve vettem meg mindig beszologtanak , de nem érdekelnek . Vehettem volna akár trabantot is már amiatt is be szologatnának , hogy 15-kmről nem buszozok . Heti szinten 200km felett megyek pénzben nem éri meg az igaz mert ven fentartása egy autónak , de 1 nem vagyok időhöz meg senkihez sem kötve , 2 nem kell 2.5km-t gyalogolnom a buszhoz . Ha 7:30kor kezdődik az első órám lazán rá érek 7:00kor el indulni itthonról . Az hogy be szologatnak el kell viselni , ne fuvarodz egyik osztálytársad se mert meg szokják és utánna ingyen taxinak néznek .

2018. szept. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 walk w1th mee ***** válasza:

Én is autóval jártam 11.ben.Nekem nem szólogattak be,inkább csak jóindulatúan de viccesen:D

Tanárok rüheltek,A4es audival jártam.csöves suli volt,mindenki felnézett rám.

nemvoltam órán akkor én voltam a téma hogy még ő sem jár iskolába mármint a tanár autóval kivagyok én hogy autóvaljárok? majd megmondtam a véleményem mindenki előtt hogy nemtehetek róla hogy maga kenyérért dolgozik,mi a f s z köze van hogy én mivel járok be suliba? örüljön be járok.

2018. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Azt meg hozza teszem hogy nekik 300 ezer forintos szamitogepuk van es laptopjuk,erre koltik minden penzuk
2018. okt. 16. 22:40
 10/15 anonim ***** válasza:
E46-nak kedvező a fogyasztása? Ne kamuzz. Nekem is ilyen van. Jó vas, de hogy sokat eszik az is fix.
2018. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!