Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 evesen kocsival jarok...

18 evesen kocsival jarok iskolaba es ezert sokan "piszkalnak". Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval 18 eves vagyok,a sulim tolem 17km oda vissza,ez egy heten 85km amit 3000ft tankolasbol megjarok.. Az auto a sajatom egy 2002 es e46 os bmw aminek egeszen kedvezo a fogyasztasa szoval ezert is jarok vele.. Sose vagok fel vele,viszont az osztalyba van par ember akivel nem igazan vagyok joba,ok mindig beszologatnak hogy jaj de kemeny vagy meg ilyenek,igaz engem nem nagyon erdekel de az hogy mar a tanar is neha ezt megjegyzi az mar szerintem eleg sok..ugy kezelik az egeszet mintha egy 20 millios autoba ulnek,pedig ez 1 millio kornyeken van. Mit tudnak csinalni? Neha eleg idegesito msr hogy a tanar is megjegyzi hogy "jaj a gyonyoru autojaval jarkal iskolaba majd szolok mar anyadeknak hogy vegyek el a kulcsot". Utolso evem szoval nem nagyon akarok mar iden busszal jarkalni mert abbol is a baj lenne hogy jajj hova lett a kocsid stb..?

2018. szept. 23. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egy 320D városban is elvan 6 literrel, hosszabb úton meg akár 5 literrel is ha itt tartunk.
2018. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez egy 1.8 as nem kell 330i re gondolni egybol😂 es amugy vegyesen 6-6,5l eszik hosszu tavon pedig normalisan kozlekedve tempomattal 80-90kmh kozott akar le lehet vinni 5,2 re is!
2018. okt. 20. 01:13
 13/15 A kérdező kommentje:
Ja es benzines
2018. okt. 20. 01:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Irigyek.

Egyszerűen szard le őket

2018. okt. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Vagy fizesd ki valamelyiknek a jogsit és vegyél nekik is BMW-t és akkor nem fognak piszkálni. Jó dolog más életébe bele szólni/megszólni. Még , hogy kevés a szakember, ezt a tevékenységet át lehetne vinni okj-ra és egyből munkaképes lenne jó sok ember. :)
2018. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!