Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha nem a gyári AC benzinpompa...

Ha nem a gyári AC benzinpompa van (1.8 as motor, ) az autóban, hanem egy zsiguli (9 es 1.5 ös motor) nak a benzinpompája akkkor az változtat az autó teljesitményén, gynegébb lesz tőle? Kevesebb benzint fog kapni? Vagy ugyan úgy megy majd vele?

Figyelt kérdés

2018. szept. 24. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg tud elég benzint nyomni a motornak, addig nincs gond.
2018. szept. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 veterán vas ***** válasza:

Pompa:

fényes, látványos, ünnepélyes dísz, külsőség, a hatalom, gazdagság, előkelőség kifejezésére.

Pumpa:

nyomás növelésével működő eszköz, felfújható tárgyak levegővel való feltöltésére, folyadék továbbítására .... ;)

2018. szept. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megtippelem:

Ha jó bele a másik és ugyan olyan nyomást tud csinálni akkor nem lesz gond. Nem tudom milyen nyomást kellene produkálni ezeknek ,de megtudod nézni. Az enyém 1.6os és 5bar az üzemi nyomása. Azért leírom én miket tapasztaltam,habár nekem a nagynyomásúm (turbós),volt az amelyik elkezdte feladni a harcot...indításnál kicsit kínlódott, alapjáraton még úgy nem volt gáz vele,kicsit azért dadogott (mérés alapján minimálisan volt a kért nyomás alatt), menni nagyon nem ment úgy ahogy kellett volna , hirtelen gázadásoknál stb megtorpant. Klímával ha nyomtam a gázt akkor azért még elvolt,de alapjáraton fél perc se és check lámpa felvillant,hibát írt és kapcsolt is vészüzembe.

Szóval ha gyengébb pumpát raksz bele és kevesebb üzemanyagot kap mint kellene neki akkor nem csak az autó fog kínlódni,hanem te is!

2018. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!