Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a megítélése egy Mini-nek?

Milyen a megítélése egy Mini-nek?

Figyelt kérdés
Le akarom cserélni a 12 éves Twingómat, mert ugyan nekem teljesen jó, de presztízse gyakorlatilag nulla. Sosem rajongtam a Miniért, de gyanítom hogy jobb a megítélése, és városban egy benzines talán megfelelne (mondjuk 6-10 éves korban). Mit gondoltok róla, milyen kép alakulna ki rólam? Menő csávó? Csóró aki többnek akar látszani? Közömbös lenne? Vagy mi egyéb?

2018. szept. 26. 11:16
1 2
 1/15 D. Brasco ***** válasza:
85%
Mondjuk én nem a szomszéd meg egy névtelen oldalon valaszolok megitelese alapjan szoktam autot valasztani,hogy szerintük menő lesz-e,vagy hogy a lányoknak nedvesedni fog a diszkó előtt stb.......egyebkent ha szereted az oralis szexet minden képpen vegyel minit
2018. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
osztom az első teljes véleményét!!
2018. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Jó a mini mert elég pár liter üzemanyagot leszívni belőle amikor körbelocsolod és felgyújtod az első 3 hónapban. 10/10.
2018. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Eleve bem lehet annak presztízse, amiről sokan azt sem tudják, hogy létezik, mi az.. azoknál megint nincs presztízse, akik ismerik, mondjuk azt, hogy küöncöknek való, mivel nálunk elég ritka (de vajon miért?)
2018. szept. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
44%
Mindenképpen nagy a presztizsértéke, hiszen drága és xar, ilyet tehát csóró nem vesz, csak akinek nem számit a pénz.
2018. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Az olasz meló cím film egy kicsit növelte a presztizsét magyarországon is.

Amúgy nekem tetszik, és a méretéhez képest elegáns autó benyomását kelti.Élőben nem tűnik olyan kicsinek, és mondhatni elég szép jószág, igényesen van összerakva.( főleg az újabb gyártmányok)

2018. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát akinek nagyon az autó megítélése számít az alapból 30+ millás autókban gondolkodik...és az még csak belépő......


Miután befejeztük az ábrándozást a felső tízezer tagjai életviteléről.....és nem szeretnénk bődületesen nagyot égni az általunk akármilyen "olcsóbb" autó általunk vélt megítélése miatt a piros lámpánál.....szerintem olyan autót kellene választani ami neked tetszik, neked megfelel és más ember véleményét ki kellene zárni!

2018. szept. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Vettem télre egy 93-as "A" Corsát. Amikor körforgóknál meg a megyeri híd kanyarjaiban lemaradnak a pár éves autók, na akkor menőnek érzem magam.

Szerinted mennyire sz@rom le, milyen a megítélése?

2018. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdésedet felvetve látom, hogy a kis autók tetszenek.

Habár a Mini nem rossz (BMW leányvállalata), én a helyedben tudnék fantáziálni sokkal jobb kis autókról. Újabb Mercedes A class, Audi A3, BMW 1 Series, VW Golf mind mind prémium és elég nagy presztízst ad.

2018. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hogy a VW golf prémium? Aminek a neve is azt jelenti, hogy népautó?

Egy kis komolyságot, ha érhetnénk...

2018. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!