Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen a megítélése egy Mini-nek?

Milyen a megítélése egy Mini-nek?

Figyelt kérdés
Le akarom cserélni a 12 éves Twingómat, mert ugyan nekem teljesen jó, de presztízse gyakorlatilag nulla. Sosem rajongtam a Miniért, de gyanítom hogy jobb a megítélése, és városban egy benzines talán megfelelne (mondjuk 6-10 éves korban). Mit gondoltok róla, milyen kép alakulna ki rólam? Menő csávó? Csóró aki többnek akar látszani? Közömbös lenne? Vagy mi egyéb?

2018. szept. 26. 11:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

10-es


Egyértelműen nem prémium a Golf, viszont ha egy prémiumnak csúfolt DS-ből átülsz egy Golfba pl, olyan, mintha egy átlagautóból beülnél egy luxuslimuzinba. De a kategóriatársait is simán veri, a Golf majdnem ugyanolyan bunkeres, nagyon jól összerakott autó, mint az Audi.

2018. szept. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Butaság azzal foglalkozni amivel éppen foglalkozol!!!!
2018. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan írtam, kisebb autók terén a VW is üti már a prémium szintet, mind árban, mind minőségben. A VW már rég nem az általad említett “népautó”, nézz körül kicsit jobban.

Amikor a Führer szorgalmazta egy mindenki által megfizethető, egyszerű autó gyártását, ekkor született meg a Volkswagen, de már rég nem képviseli ezt a nevet.

2018. szept. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél hitelre egy BMW-t öld bele minden pénzed adósodj el legalább 7 évre és olyan presztizsed lesz, hogy mindenki maga alá kakil majd tőled
2018. szept. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
"Csóró aki többnek akar látszani?" Számomra ez a kép alakulna ki amit megfogalmaztál és még az , hogy ennek a típusnak a 90+ %-át nem itthon vásárolták meg újonnan ezért még az, hogy egy balek akire rámelegítettek egy külföldről behozott pénztemetőt. Ne haragudj, de ez a véleményem.
2018. szept. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!