Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt tehetném le...

Mennyi idő alatt tehetném le az egész jogsit A2-re?

Figyelt kérdés
Nos, az van hogy most adták tudtomra, hogy október végéig lehet motorra gyakorlati vizsgát tenni, egészen áprilisig :O!! Nos, lehet rá esély ha most elkezdem a kresszt tanulgatni, elég intenzíven, akkor lerakhatom még a gyakorlatit októberben? :S Vagy már nagyon kicsúsztam?

2018. szept. 26. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Minimális.... inkább nem.

Csak a vizsgákat nézve számolhatsz 1-2 hét várakozási időt.

Vársz egy hetet a KRESZ vizsgára, addig szuperül ment minden, de október közepe lett... két hét alatt a gyakorlat sincs meg, novembertől nincs motoros vizsga (sőt motoros gyakorlati oktatás sem)

Jogosítvány szerzésre hónapokat kell számolni, akinek fél éven belül megvan, örülhet.

2018. szept. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:
Nem lesz meg, én idén raktam le az A-t miskolcon.kreszre sokat kwllt várni, aki sokkal később iratkozott be azis ugyan akkor írta a kreszt neki így vegülis rövidebb ideig tartott. De kresz hogy meg lett után intenzíven csináltunk mindent, se rutin se forgalom nem volt meg a kellő óraszám. Forgalom konkrétan 3x50 perc volt. De két hetek voltak vizsgák közt. A kreszhogy sikerült onnantól 42nap telt el hogy levizsgáztam forgalomból is.
2018. szept. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát szomorúan hallom :( Na m1, a motort megveszem, mert találtam egy olyat, amit vétek lenne kihagyni. Jövő áprilisban meg az lesz az első hogy megyek forgalmira. Mert a kresszt attól függetlenül megcsinálom

Köszönöm, ment a pacsi

2018. szept. 26. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!