Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki WagonR rádió beszerelés?

Suzuki WagonR rádió beszerelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Suzuki WagonR+ 2003 1.3-asba szeretnék rádiót beszerelni.

Rádióm és hangszóróm van, csak nem tudom, hogyan kéne beszerelni a hangszórót. Elakadtam.


A probléma ugyanis, hogy az autóban gyárilag nem volt rádió...

Nos, be akartam szerelni (a műszerfalra) a hangszórót, viszont nem találok kábelt a hangszórónak...

Csak némi szigetelés, meg csövek találhatók ott... :(

Vagy eldugottabb helyen keressem a kábeleket? A rádió csatlakozón ott van a kábel, érdemes annak segítségével keresni?

Vagy sehogy sem tudom elkerülni a barkácsolást?


Köszönöm, ha elolvastad.



#autó #probléma #rádió #autószerelő #autórádió szerelés
2018. szept. 27. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Miért a műszerfalra akarod tenni a hangszórót? És miért keresed a kábelét, ha még a hangszórót sem építetted be? Ha az előző tulaj kivette a hangszórókat a kocsiból, akkor nyilván a vezetékeivel együtt tette azt, szóval neked újra kell húznod az egészet. Szép kis meló lesz. :)
2018. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelyik vezetéknek van egy vége, annak van valahol egy másik is.
2018. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az előző tulaj nem rejtette el sehol, újonnan vették a szüleim 20003-ban.


Nekik nincs igényük rádióra.

Most már én szoktam használni az autót, előttem senki sem nyúlt hozzá a rádióhoz.


Az ajtóba nem lehet tenni hangszórót, csak a műszerfalra.

2018. szept. 27. 20:14
 4/5 A kérdező kommentje:

Végül megtaláltam...


Nagyon elrejtett helyen volt, csak egy bizonyos pozícióból láttam.


Be van szerelve, működik.

Még a hangszórók helyén a szigetelések hátravannak (van pár csupasz fémfelület) ill az antenna beszerelése még várat magára, de MŰKÖDIK :))

2018. szept. 28. 14:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Esetleg arra van-e megoldás, hogy a hangszórók mélysége valamivel nagyobb, mint kéne...
2018. szept. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!