Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Teletankolástól, hogyhogy...

Teletankolástól, hogyhogy leszakadt az üzemanyag tankom?

Figyelt kérdés
4 év után most tankoltam tele a Bmw et. Egy nagy huppanást hallottam. Lehetséges a csavarok elöregedtek, hogy nem hordoztak eddig ekkora terhet.

2018. szept. 27. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha ez nem vicc,akkor:

Elég gyakran fém pántok rögzítik a tankot az autókon. Simán el tud rohadni, főleg osztrákból behozott autókon. (Sózzák az utat, mint anyu a húslevest)

2018. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem is egyszer leszakadt.

Egyszerűen szétrohadt a rögzítőpánt.

2018. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
2000-ért tankoltad tele? 1500-ért kellett volna teletankolnod, és akkor nem lett volna gond.
2018. szept. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Trollkodik. Ott látszik hogy direkt beleirta hogy bmw. :D
2018. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha rendesen alá néztek mert akkor minden ki fog esni, le fog szakadni.
2018. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
az egy dolog, hogy teletankoltad, te a tédéí nem fogyaszt, termeli a gázolajat. Na ettől a plusz gázolajtól szakadt le.
2018. szept. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ennyire "TROLL" a BMW? Válaszoló is írja, hogy BMW t tartalmazza a kérdés, troll kérdés. Ezek szerint viccelődjön a gyár másokkal, de ne velünk. Szerintem is vicces az egész ettől a cégtől.
2018. szept. 27. 23:31
 8/11 anonim ***** válasza:

"4 év után most tankoltam tele a Bmw et."


Az 1500 ért tankolos kölykökre játszol rá, trollkodsz, ennyi, nem kell azt hinni mindenki lenn van azon az értelmiségi szinten.

2018. szept. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez is bizonyítja hogy a bmw egy rakás fos. aki nem hiszi járjon utána
2018. szept. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Az első nagyon jól leírta!

Ha eddig (a kérdésedből ítélve,hogy még a tele tankolás is gondot okozott) nem nézetted át rendesen azt az autót , akkor nagyon ideje lenne mielőtt simán szétesik alattad

2018. szept. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!