Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs itthon elterjedve...

Miért nincs itthon elterjedve jobban a Chrysler 300c típusu autó?

Figyelt kérdés

Bárkit megkérdezek, vagy mondom, hogy ilyet veszek, mindig kérdezik az meg milyen autó. Ha meg megmutatom képen, mondják hűű ez szép meg drága.

Vannak eladó példányok, igaz nem annyi mint BMW-ből, de nincs közössége, nincs fórum, club, meg ilyesmi.

Mi lehet az oka ennek, hogy kevesen akarnak ilyet venni, akinek meg van, annak nincs fóruma, meg találkozók ilyesmi?



2018. szept. 29. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
gazdaságtalan az üzemeltetése, ennyire egyszerű az indok.
2018. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát nem mondom hogy alkatrészek olcsók (mondjuk ezt nem tudom nem néztem utánna mennyi egy légszürö, stb) amit tudok 4 évszakos gumi garnitura 160 ezer 18 as méretben.


De azért egy 3.0 mercedes diesel motor elég gazdaságos... modern motor, ilyen 7-8 literrel el lehet vele járni átlagba.

De városban 11 liter azt nem kell mondani. Szerintem ez türhető.



Pl egy Audi A6 tdi v 5 bmw is ennyit eszik még is rengeteg fórum klub van és sok embernek van 3.0 tdi audi. Szinte már nép autó.

2018. szept. 29. 11:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A 300C-t itt kétesebb hírű kisvállalkozók vették jellemzően pont azért mert "drágának néz ki" mivel hunyorogva hajaz egy Bentleyre. Manapság meg már szinte mindenki tudja hogy ez a "teszkós Bentley" egy nehéz (2 tonnás) nagy dög amiben a legkisebb benzinmotor is elég nagy űrtartalmú ami hiába erős papíron de csak átlagosan mozgatja az autót nagy fogyasztás mellett. Elterjedt még a 3 literes dízel motorral ami a Mercedestől származik de azzal is szomjas és lomha (de ezzel a dízel motorral még érdemes megvenni). Kultusza se alakult ki. Az egyedi fílingje viszont megvan pont azért mert nem gyakori.
2018. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy hulladek, hiaba opel vackabb annal sokkal.
2018. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%

Mert amerikai és azoknak eleve az anyagfelhasználása, minősége nem európai igényeknek készült. Az alkatrészek beszerzése nem olyan könnyű és ezek miatt az árát is rosszul tartja. Egyébként nekem tetszik, de olyan, mint a zsiráf, szép, szép, de otthonra nem kéne.

A Fiat miután bevásárolta magát a Chryslerbe, Lancia Thema-ként forgalmazta, nézz olyat, az valamivel jobb.

2018. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Hargitai János ***** válasza:
100%

Nekem is marhára tetszik főleg a kombi verzió.

Nem tartom problémának hogy van aki bentley nek nézi, és nem izgat az se hogy hol milyen bűnözők furikáztak vele új korában.

Aki pl VolksWagent vesz nem hiszem hogy azon gondolkozna, hogy a márkát végül is maga Hitler teremtette.

A 300c belseje meg attól függ hogy ki miből ül át. Van akinek szar van akinek űrhajó.


Egyetlen dolog izgat: több helyen azt olvastam hogy nagyon kicsi a terhelhetősége.

Hogy létezik az, hogy egy ekkora 2 tonnás kocsinak össze vissza kb 400 kiló a terhelhetősége. 4 rendes kigyúrt bűnöző alatt akkor szétáll a kereke, Vagy mi?

2019. febr. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 300C-m van. Mindig mindenhol megdicsérik és fényképezik. Tény, hogy ki van pattintva. 22-es gumik, leültetve, súlyozott tárcsa, Bentley rács meg még egy két finomság... De egyedi autó, ami nem jön veled nap mint nap szembe minden utcán. Na meg mennyire nevetek amikor a neves Mercikben meg Bmwkben a cigányok itt verik magukat. Könyörgöm, a 300c önmagában egy fogalom. Egy kis motor erősítéssel aztán a lomha teljes ellentéte. Aki leszólja azzal szívesen megnézetem az alvázát ennek a 2+ tonnás dögnek <3
2019. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!