Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen robogót ajánlotok...

Milyen robogót ajánlotok Budapesten futárnak?

Figyelt kérdés
Lehetőleg jó alkatrész ellátottsággal.

2018. szept. 29. 21:27
 1/6 anonim válasza:

Mindenképpen japán ;) Azon belül nincs nagy különbség.

Esetleg 125 nagyobb robogó?

2018. szept. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kymco agility 50 4t a pizzafutárok kedvence, jó az alkatrész ellátotság, olcsó is hozzá minden, 2 literes fogyasztása van és újonnan sem drága. Honda licenc alapján készült a motorja van. Ja ez Tajvani motor egyébként, sokkal jobb mint a Keeway és más kínai robogók. Szóval én Kymcot ajánlom, a japán 50-es robogókkal az a gond hogy már mind régi, mivel már nem igen gyártanak 50-es robogót. Neked mindenképp egy megbízható 4t kellene, mivel sokat számít a fogyasztás és hogy nem kell hozzá olaj.
2018. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is a Kymco Agility 50-et ajánlom, nekem volt kettő is. Nagyon meg voltam velük elégedve. Legalább négy futár kérdezte meg a pirosnál ugyanilyen robogóval, hogy mennyiért adnám el neki :)
2018. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most Kymco Agility 70cc 4T-vel dolgozok. Alkatrész ellátottsággal van baj, 50-125cc-t keresnék ami megbízható.
2018. okt. 1. 00:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor Piaggio Liberty, Aprilia Scarabeo. Bár nem tudom milyen alkatrészt nem kapsz Kymcohoz. Légszürö, szíj, görgő, olaj, gumi, izzó, henger, dugó, kuplung, karburátor, visszapillantó szinte mindenhol kapható hozzá. Idomok meg mindenhez lassabban jönnek.
2018. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem, mit nem kapsz hozzá. Vagy 3 internetes alkatrész áruház teli van alkatrészekkel, sőt új idomokkal is. Keress kifejezetten robogó alkatrész oldalakat, ahol új dolgokat árulnak. Mindenből van rengeteg féle. Lehet hogy sima boltokban nincs hozzá alkatrész,de online mindenhol van hozzá amit akarsz.
2018. okt. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!