Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Kamionsofőr szeretnék lenne....

Kamionsofőr szeretnék lenne. Milyen iskolát ajánlotok nekem Budapesten? Az átlagom körülbelül 3.5!

Figyelt kérdés
Kamionsofőr, Kamion
2017. aug. 30. 12:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Ahhoz nem kell iskola. Megszerzed a szükséges jogsikat, leteszed a GKI tanfolyamot, és kész. És persze a PAV II-nek sikerülnie kell.
2017. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát 4,10-es átlag nélkül esélyed sincs. :) de komolyan elég hozzá 8 általános 2-es átlaggal.
2017. aug. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kedves második ezt hogy érted?
2017. aug. 30. 12:26
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Iskola nem kell (ok nyolc általános igen) viszont ha nemzetközizel akkor jó ha tudsz németül/angolul minimum egy alap szinten + egy kis szakmai nyelv
2017. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi! Mostmár értem! :)
2017. aug. 30. 12:27
 6/19 anonim ***** válasza:
A C jogsiban pont benne vagyok, ehhez is kell egy picit tanulni, mert átkell menni: Kresz, Szállitás tűzv. munkav. , Szerkezet üzemeltetés, Biztonsági ell. üzem. , Rutin vizsga, Forgalmi, Gki vizsgának 3 része, esettanulmány, gki gyakorlat, minimum páv3.
2017. aug. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%

8 általános + C-s jogosítvány, ami ha jól tudom 21 éves kortól tehető le. Ha még soha nem fuvaroztál előtte, akkor egy GKI vizsgát le kell tenni, illetve ilyen alapképzésen, esetleg továbbképzésen kell részt venni.

Valamint nekem úgy rémlik, hogy kell lennie már egy B-s jogosítványodnak is. De ez nem biztos.

De az, hogy kamionsofőr legyél, nem számítanak a tanulmányi eredményeid. Lehetsz akár kitűnő tanuló, akár meg is bukhattál középiskolában, nem ez számít, mert senki nem fogja tőled kikérdezni a középsulis anyagot. Csak az számít, hogy a C-s jogosítvány megszerzéséhez szükséges képzéseket sikeresen elvégzed-e, valamint átmész-e a KRESZ, majd a forgalmi vizsgán.

2017. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

az Állam még mindig fizeti a tanfolyam díját, ha valamilyen kamion céghez jelentkezel.

Gúglizd be a kamionsofőr-iskolát.

2017. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

asszem még fiatal vagy a jogsihoz, először is jelentkezz járműgépész szakiskolába, vagy autószerelő okj-ra


mindenképpen előny az autószerelés-szakma, és két idegen nyelvismeret középfokon, vagy három alapfokon.


ez utóbbiak a te érdeked. könnyebb lesz az életed az utakon.

2017. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha hamar leteszed a B-t, akkor 18évesen mehetsz C-re is. Vagy, én úgy csinálom, h 18nál megvolt a B, most pedig 21nél elkezdem a C,D. De lehet C+E is.
2017. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!