Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyikbe érdemesebb bele...

Melyikbe érdemesebb bele ülni? E34 v e36?

Figyelt kérdés

Nagy gondba vagyok! Nagyon teszik a bmw-k régi kocka formája! Ezért is szeretnék e34 v e36-t! szigorúan csak hathengeres benzinest! 2.5 alá nem szeretnék menni!

Vásárlás elött állok, de kéne még pár pozitív megerősítés! Ti melyiket ajánljátok? milyen rossz tapasztalat? és milyen jó tapasztalataitok vannak?



2018. szept. 30. 12:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindenképpen E34.
2018. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

E34 teljesen egyértelműen.

Az E36 formája nagyon elcsépelt, mert sok van belőle, de személyes véleményem, hogy soha nem is volt szép, sőt, én csúnyának találom. Az E34 formája viszont egy nagyon kifinomult, jellegzetes karakter, egyre szebbnek látom, annak ellenére, hogy 5 éve tartok egyet. Ja és megvan benne az a tipikus nagy BMW-s (vagy Audis) bunkerérzet, emellé még sportos is. Én ismét megvenném az E34-et, annak ellenére, hogy egy problémás autó: állandó elektronikai, üzemanyagellátási, rozsda és futóműproblémák jellemzik az együtt töltött éveinket.

2018. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem is jobban bejön az e34 formája, de arra azt mondták hogy nem érdemes a 2.5 s motorral venni! Igaz ez?
2018. okt. 1. 06:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne? Egyik legjobb motor, nekem is 2.5 van, 192 lóerővel, sor6 benzin persze.
2018. okt. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő volt, nagyon más autó a kettő, nem is igazán lehet összehasonlítani.

Azt vedd amelyikből találsz jót, egyikből sem lesz egyszerű feladat, itthon legalábbis. Ha komolyan gondolod, inkább Németországban nézelődj.

A jó állapotú E34 ára elindult felfelé, ha találsz valóban jót, akkor az szinte már befektetésnek sem rossz. A 25-ös motor bőven elég bele.

Vállalható hathengeres E36-ot hamarabb fogsz találni, és a személyes véleményem szerint ezt jobb is vezetni. Ha nem hülyegyerek-autónak kell, ebbe szerintem elég a 20-as motor is, és azt talán még találsz is.

Kezdj keresgélni, aztán azt vedd amiből szépet találsz, a lényeg hogy állapotot vegyél.

Egyébként választani én sem tudtam E34 és E36 között, így lett egy ideig egymás mellett egyszerre mindkettő, de azt figyeltem meg hogy valahogy mindig szívesebben ültem az E36-ba, így egy idő után az E34 ment.

2018. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Rajzszögbe...
2018. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

utolso valaszolo ugylatszik annyira nem szereti a bmwket, biztos megszopattak mar 1-2x vele 😃

E34! ezen nincs mi beszelni, E36 szerintem csunya, bar eleg oreg auto, en is olyat szerettem volna venni de vegul E 46 lett.

2018. okt. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, igyekszem kifogni a jót, csak milyen ár kategóriában érdemes nézelődni??
2018. okt. 2. 07:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Az elmúlt 40 év alatt jópár vas megfordult alattam, kedves 7-es. BMW nem volt közöttük, pedig az utolsó 6 évben közel voltam tűzhöz, és a nejem fizetését is beleszámítva akár hetente vehettem volna egy E36-ost.

BMW-t olyan árkategóriában érdemes nézni, kérdező, amennyit én sohasem adnék egy használt autóért.

2018. okt. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szép sorhatos E36 Németországban legalább 5000 euró + honosítás, a jó E34 már ennek is fölötte van. Nem olcsó játék.
2018. okt. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!