Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek is ez a típus...

Szerintetek is ez a típus minden idők legszebb Mercedese?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Gyönyörű, elegáns luxusautó volt, és itt még a Mercedes embléma is kiálló volt. Nagyon szexi autó, én szeretnék 1 ilyen gyönyörűséget. Nem tud érdekelni, hogy régi. A nyugatnémetek tudták, hogy kell autót gyártani.


2018. szept. 30. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem a w126 a legszebb merci.
2018. szept. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vannak sokkal szebbek, de alap, hogy ízlésről nem vitatkozunk. Neked ez tetszik, nekem amaz, a szomszédnak meg egy harmadik típus.
2018. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
20 évig volt ilyenem, szerettem. Sajnos eljárt fölöttük az idő.
2018. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ízlesről tenyleg kar vitazni meg hogy kinek mi tetszik de azert a mercedes bő 100ves multjából érdekes hicy pont egy ilyen semmit mondó szeria mint a w124 ragadta meg a figyelmed
2018. szept. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
W124, az egyik legtúlértékeltebb autó, amiről tudok. Mindenki dicséri, hogy milyen agyonüthetetlen, meg mennyit megy, meg blabla, közben senki sem használ már ilyet rendszeresen, mert nem bírják. A W124 is komoly rozsdagondokkal küzd, elektronikája szar, mint minden régi autónak, a benzinmotorjai kimondottan problémásak, a dízelek jobbak, de a 300 TD-n kivül használhatatlanul lassúak. A formája jellegzetes, bizonyos szemszögből szép is, de átlagembernek csak egy dögunalmas régi autó.
2018. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő jobban ott van: [link]
2018. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!