Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tegyek ha magas az autom...

Ladislaus433 kérdése:

Mit tegyek ha magas az autom olajfogyasztasa?

Figyelt kérdés
2004 compact bmw, 300k futassal, sajnos ezer km alatt megeszik 3-4 l olajat. a blokk meg nem volt bontva. egyesek javasoltak xado olajat. mielott meg lesz bontva a blokk van tippetek mit csinaljak?

2018. okt. 1. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
3-4l-es olajfogyasztásnál önthetsz bele bármit, azt is meg fogja enni.
2018. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is ilyesmibe csöppentem bele... 200ekm van benne turbós benzines. Most megpróbálunk egy másik olajat, aztán ha nem válik be akkor kezdődik az amikor nagyra kell nyitni a pénztárcát (mondjuk én azzal kezdeném,ne sz.rakodjunk itt,de ha a szerelő szerint előbb ezt próbáljuk akkor ezt próbáljuk)
2018. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 D. Brasco ***** válasza:

1000km alatt 3-4loter olaj?!?!?

Az én tippem az higy mielőtt barmit is csinalsz vele add le a bontóba....vagy gyorsan passzold el valami másik palimadárnak mint amilyen te is voltal......ez olyan szintű olajfogyasztas hogy nem lehet nem eszre venni....mert ha nem megeszi hanem elfolyik valahol tócsának kellene lennie folyamatosan az auto alatt....ha meg megeszi...gyakorlatilag mont egy kétütemű olyan kék füstje kell legyen...meg olyan büdös is...

2018. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az nem eszi az olajat, abból szó szerint folyik az olaj.
2018. okt. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem sok választási lehetőséged van! Vagy motorfelújítás (Kb 500e Ft), vagy kicseréled a motort (ez lutri), vagy eladod így ahogy van (természetesen tájékoztatva a vevőt).

Végső megoldás: Halál, azaz leadod egy bontóba :)

2018. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az brutál sok, így nem kéne használnod, tönkremegy a katalizátor, ha még nem ment tönkre...

Milyen motor van benne? Benzin? Dízel?

A szelepszár-szimeringek is lehetnek már rosszak.

2018. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Latod, kellett az a telefingott bejemve :D
2018. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1000km alatt 3-4 liter olaj?!?!?

Bazky, akkor én mit szóljak? Az enyém 8 liter benzint eszik nem 1000, hanem 100 km alatt! :-))

2018. okt. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Motorfelújítás, vagy csere.

Motorcserénél ha nem ismered a cseredarab előéletét, akkor könnyen kerülhetsz cseberből vödörbe

2018. okt. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!