Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó 440 ezer forintert?

Autó 440 ezer forintert?

Figyelt kérdés
Atirassal egyutt van 440 ezer forintom autóra, es szuksegem van ra. Tanácsot szeretnek kerni, hogy mit lenne erdemes ennyibol venni, esetleg konkret hirdetést is elkuldhettek.
2018. okt. 2. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem fogunk helyetted autót válogatni. 440-ért amúgy maximum autónak látszó tárgyat kapsz.


1 generációs suzuki swift, abból még esetleg van ennyiért fogyasztható ami nem eszi le a gatyádat.

2018. okt. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet találni használható autó ennyiért. Hirdetéseket nem fogunk nézni helyetted. Miniautóból (pl. Suzuki Alto) találhatsz olyat, ami keveset futott, de a régi Swiftek között is lelhetsz viszonylag jó állapotú példányra.
2018. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor kb. 360ezerért kéne nézni autót. Az én autóm is kicsi, 48 kW, 62 LE, 70ezer volt az átiratás + ereditésvizsga együtt. Plusz az első negyedévio biztosítás 19ezer ft
2018. okt. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
Twingo punto corsa......kb ezekre keress rá
2018. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tháliákat, meganokat nagyon olcsón adják. Nekem sikerült egy 7 éveset venni, 8 éve megvan. Eddig jó, költeni alig kellett rá.
2018. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 10 deka farhát ***** válasza:

Fél éve találtam egy Thaliát 350 körül. A fotón szép volt, meg minden, nosza, elmentem megnézni. Az eladó (kereskedő) azt mondta, hogy hát persze, van szervizkönyv is, meg a tulajdonosa nagyon vigyázott az autóra, és igen-igen jó állapotban van, keveset futott (200 ezer körül), ezt papírral is tudják igazolni. Hát... azóta sincs autóm. Ami nem látszott a fotókon:

- a kocsi jobb oldalán valami reklámmatrica lehetett, az első ajtó úgy nézett ki, mint az orrszarvú bőre

- kifingott, szakadt üléshuzatok

- a kormánykerék olyan simára volt kopva, amit még a 400 ezret futott céges Transporterben sem láttam.


A szervizkönyvet megtaláltuk a kesztyűtartóban, egy 2004-es olajcsere volt beleírva (2003-as évjárat, 2018. márciusban járunk!), meg egy 2005-ös ékszíj blokkja esett ki belőle. Ennyit a szervizkönyvről.

A garantált kilométert meg lekérték a "hivataltól". Kétszer is vissza lett tekerve az óra. 189 ezernél szervizben volt, majd egy-másfél évvel ezelőtt újra. Ekkor 168.000 km lett beírva. Utána szépen növekedett úgy 280 ezerig, majd egy év múlva hirtelen "visszaugrott" 218-ra. Az autót 228 ezerrel kilométerrel hirdették, amikor ráadtam a gyújtást, 234 ezret mutatott. Azért 6 ezer kilométer nem kevés, mint utóbb kiderült, lótifuti autónak használta a kereskedés. Végül nem vettem meg.


Hogy mentsék a menthetőt, mutattak egy Suzukit is, ami viszont éppen lótifutiban volt, így nem volt a telepen. Amikor visszaért, egy kapafogú, 20 éves ízirájder szállt ki belőle. Hát azt az autót kb. 150-ért talán elvittem volna, mert volt épp elég baj vele, de nem akartak 200 alá menni (295-ért árulták). Az sem jött velem. Utána a szomszéd utcában még láttam, amikor a koma ment tovább a Suzival, rúgta neki rendesen. Gondolom a Thaliára is ennyire vigyázhattak...

2018. okt. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Swiftet
2018. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!