Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Téli gumi ügyben vagyok...

Téli gumi ügyben vagyok tanácstalan. Melyik lehet az ajánlott tapasztalat alapján?

Figyelt kérdés
Ezek a kiszemeltek: BARUM POLARIS 5 195/65 R15 91T Hankook WINTER ICEPT RS2 W452 195/65 R15 91T Laufenn I Fit LW31 195/65 R15 91T KUMHO WINTERCRAFT WP51 12-16000 ft vannak.
2018. okt. 2. 21:44
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Barum-kumho-hankook-laufenn.....kb ez a minosegi sorrend
2018. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezekből Barum, de ebben a méretben azért nem egetrengetően drágább egy Conti vagy Pirelli, tapasztalatom szerint ezek azért lényegesen jobbak (volt/van mindkettő)
2018. okt. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak a Hankook!

Himi-humi, kunyhó felejtős.

2018. okt. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barum hóban baromi jól tapad, én se hittem. Száraz úton szintén nagyon jó, csak talán picit gyorsan kopik, ezt máshol is hallottam. Egyedül vizes úton jön ki az olcsósága, ott mintha jobban csúszna, de ennek ellenére is jó választás. A Hankook szintén nagyon jó ár-érték arányú.
2018. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!