Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MOTOROSOK! Mit szóltok ahhoz,...

MOTOROSOK! Mit szóltok ahhoz, hogy újra gyártani fogják a Honda CR500-as motorokat?

Figyelt kérdés

Még életemben egyszer sem ültem ekkora 2 ütemű motoron. De én izgatottan várom az új szériát!:D

Szerintetek mi értelme van ekkora cross motornak?



2018. okt. 3. 17:52
 1/7 anonim válasza:
30%
Leszarom. Úgysem tudom megvenni.
2018. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Nehogy azt hidd hogy én igen :D
2018. okt. 3. 18:11
 3/7 anonim ***** válasza:

A kezdetek óta gyorsaságim van, én annak a híve vagyok hogy legyen minél nagyobb köbcentis a lehető legtöbb lóerővel, van aki az autókkal van így.

Mindig is akartam egy kroszt, csak az a gondom hogy üzemórásak, és úgy nem az igazi.


Ezzel is lehet technikás az ember, de nem a hétvégi pilóták, a súly lóerő arány miatt marha nagy igénybevétel lehet megülni egy hirtelen gázra.

Szórakozásra átlag felhasználónak így is több mint sok, és a rendőrök kedvence is lehet, aki más felhasználási területet keres magának :)

2018. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Hát az biztos! ;) A rendőrök jól megjegyzik majd a nevét a motornak..90 kg nagyon kevés egy 500ccm 2t motorhoz, itt valóban nem is azzal kell vigyázni hogy lassan menjünk, hanem arra hogy egy véletlen gázadásra ne repüljön ki a motor alólunk. A gumik gyilkosa lesz az már biztos. Nincs az a sebesség amelyikben ne tudna elkaparni, akár helyből. 90kg tömeghez 92 lóerő? Brutális!
2018. okt. 3. 19:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aaa, komoly? Lemaradtam a hírről, de ez feldobta a napom. Én CR250-et is eladtam, mert féltem tőle, pedig tudok crossozni elég rendesen, megjártam a ranglétrát. Ennek ellenére nagyon örülök, hogy készülnek majd még ilyen monstrumok, és nem kell 20 éves motort venni, ha a 2 ütemű jellegzetes stílusára vágysz. Értelme nincs, de az élet nem is erről szól.
2018. okt. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 2ütem fán vagyok.egyszerű és nagyon jó motorok.Úgyhogy nagyon örülök az ilyen híreknek.Bár 300 köbcenti felett már nagyon drutál a 2 ütem.
2018. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én örülök neki végre megint előhozták ezt a "fenevadat" elvileg azt mondják róla hogy most úgy próbálják őket tervezni hogy sokkal kezesebbek lesznek mint a régiek nem lesznek annyira kitörők egy gázadásra.
2018. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!